Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Несвяткові» події на Закарпатті — коментує архієпископ Феодор

Версия для печатиВерсия для печати

Несвятковими ці події, й правда, можна назвати лише в лапках. Бо насправді вони — шокуючі…

В Мукачевому на смітнику знайшли тіло новонародженої вбитої дитини. На інший смітник вивезли сліпу стареньку жінку, яка виявилася матір’ю 5-х дітей.

«Жахливі події останніх днів вразили серце кожної, без винятку людини, яка мала можливість хї почути, — йдеться на сайті Мукачівської єпархії. — У нашому рідному місті Мукачеві на смітнику, в контейнері знайшли мертву дитину, яку мати вбила та викинула на смітник. Весь жах цієї події полягає в тому, що найвище творіння Боже – людину − своїми руками вбила мати!»

Сайт наводить слова архієпископа Мукачівського і Ужгородського Феодора: «Хочу звернутись до подібних горе-матерів — якщо вам не потрібна дитина, яку ви народили, яку зігрівали своїм теплом при вагітності – не викидайте дітей на смітник! Прошу і благаю, віддайте або підкиньте дитину в будь-який храм чи монастир нашої Мукачівської єпархії. Ми зробимо все, щоб ця дитина залишилась жива та приймемо участь в її долі».

Другий випадок не менш трагічний. На смітнику м. Мукачева знайшли сліпу, перелякану, замерзлу бабусю. При ній були паспорт, свідоцтво про смерть чоловіка та документи про народження п’ятьох (!!!) дітей і жодної копійки грошей. Діти просто вивезли матір на смітник, тому що невзмозі були за нею доглядати.

«Важко стриматись від правдивих слів в адресу тих дітей, але хочеться їм нагадати про одне: мати – це найдорожча людина на землі. Вона нас 9 місяців носила в утробі, годувала молоком та ціле життя носить нас у своєму серці. До болі прикро, коли старенька, сліпа мати змогла народити п’ятьох дітей, але ніхто з них не зміг дати маленького притулку для своєї рідної родительниці. Мама − це й ще та людина, яка любить нас безкорисно лиш за те, що ми є.

Шановні діти, які вчинили цей важкий гріх, пригадайте скільки душевного тепла, безсонних ночей, молитов та сліз ваша мама жертовно віддала вам та своє життя присвятила, щоб ви сьогодні були здоровими та щасливими. Страх та страждання в сліпих очах вашої неньки, напевно, буде найбільшим докором для вас.

З болем душевним звертаюсь до дітей – не викидайте своїх матерів на смітник!» — такими словами прокоментував цей шокуючий випадок владика Феодор.

ФЕОДОР (Мамасуєв), архієпископ Мукачівський і Ужгородський
Мукачівська єпархія

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1972

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар