Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Найкращі богослови, релігієзнавці та філософи України і світу представлять у ВПУ новий курс «Премудрість-online»

Версия для печатиВерсия для печати
27 вересня 2017 | Просвіта, ЗМІ | Архів

Найкращі богослови, релігієзнавці та філософи України і світу розпочинають онлайн-викладання у Відкритому Православному Університеті.

Нову програму «Премудрість-online» буде представлено вже наступної середи: 27 вересня, на свято Хрестовоздвиження. У Національному заповіднику «Софія Київська»  відбудеться презентація онлайн-курсу.

О.Богдан Огульчанський та Антуан Аржаковський — про «Премудрість-online»: «В нас не буде повторення догматів»

«У грудні розпочався процес зйомок лекцій, весь тягар координації якого взяв на себе о.Богдан Огульчанський», — написав у ФБ прот. Георгій.

Запис курсу тривав рівно 9 місяців і «на Хрестовоздвиження ми будемо публічно презентувати плід спільної праці, до створення якого долучилися наші добрі друзі і поважні богослови, філософи та релігієзнавці», — йдеться там само.

Програму створено за участю Інституту екуменічних студій Український католицький університет UCuniversity та за підтримки Фундації L'Oeuvre d'Orient (Франція).

До онлайн-програми увійшло 10 оригінальних курсів. Їх авторами стали: Андрій Баумейстер (Andrii Baumeister), архімандрит Кирил Говорун (Cyril Hovorun), Вячеслав Горшков, протоієрей Андрій Дудченко (Andriy Dudchenko), Тарас Курилець, протоієрей Богдан Огульчанський, Микола Симчич, Олександр Філоненко (Alexandr Filonenko), Віталій Хромець (Vitaliy Khromets), Михайло Черенков (Michael Cherenkoff).

Кожен курс складається з 8 тем, розділених на 3 двадцятихвилинні лекції.

Починаючи від жовтня, Відкритий Православний Університет планує щотижня оприлюднювати один з 10 курсів. Онлайн-програма ВПУ буде існувати у двох форматах: у відкритому (доступному всім охочим) та освітньому (для зареєстрованих користувачів з додатковими матеріалами, методичним супроводом, підсумковою атестацією та сертифікатом).

Під час презентації буде оголошено теми всіх курсів та графік їх оприлюднення, а також показано першу з 240 лекцій програми «Премудрість-online».

Усі подробиці дистанційної освітньої програми «Премудрість-online» та кожного з курсів буде оприлюднено під час презентації, в якій братимуть участь організатори та учасники проекту.

***
Ідея проекту народилася у спілкуванні прот. Георгія Коваленка з Антуаном Аржаковським Antoine Arjakovsky на початку 2016 року, на конференції на честь 1050-річчя хрещення Польщі у Гнєзно. «Я поділився з Антуаном нашими планами щодо створення Відкритого Православного Університету, — зазначив о.Георгій, — а він розповів про власну дистанційну релігієзнавчу програму, яку він створював у Франції у Collège des Bernardins, та Інститут екуменічних студій УКУ, який він створював у Львові.

Розмову ми продовжили на Успенських читаннях та після його публічної лекції "Переосмислення традиції і довіра до майбутнього" у нас в жовтні 2016».

***

Презентація онлайн-курсу відбудеться офф-лайн і переглянути її в мережі буде неможливо. Тому запрошуємо вас на захід і до живого спілкування до актової зали Теплої Софії 27 вересня.

Початок о 17:00.

За матеріалами ФБ-сторінки прот. Георгія Коваленка

Антуан Аржаковський
Андрій Баумейстер
Олександр Філоненко
Архимандрит Кирилл (Говорун)
Протоієрей Богдан Огульчанський
Протоиерей Георгий Коваленко
Михайло Черенков
Протоієрей Андрій Дудченко
В’ячеслав Горшков
Тарас Курилець
Микола Симчич
Віталій Хромець
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
Премудрість-online
про Університет

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3726

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар