Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Настоятель храму в Славутичі спростовує звинувачення в корупції та просить молитов за парафію

Версия для печатиВерсия для печати
29 червня 2016 | Події

Настоятель окраси Славутича — Іллінської церкви — протоієрей Іоанн Шепіда виступив зі спростуванням звинувачення щодо участі парафії у корупційних схемах. Про це він написав на своїй сторінці в фейсбук.

У ЗМІ на цьому тижні з’явилася інформація про відкриття кримінального провадження щодо посадових осіб ЧАЄС, при цьому згадується Свято-Іллінська парафія в м. Славутич.

Настоятель парафії отець Іоанн готовий надати докази безпідставності звинувачень. За його словами, «керівництво ЧАЄС не перераховувало кошти на рахунки Свято-Іллінської парафії, а кошти, які перераховували на наші рахунки благодійники, ніколи не передавалися нікому, окрім підрядних організацій, що здійснюють будівництво Свято-Іллінського храму та згідно статутних витрат».

Священик зазначає, що перевірити це дуже легко — достатньо продивитися виписки з банківських рахунків парафії. Однак «абсолютно ніхто з журналістів не захотів провести елементарних перевірок поданої інформації, або хоча б поцікавитись про нашу думку щодо цих підозр», — наголошує він.

При цьому протоієрей Іоанн Шепіда підтверджує, що «генеральний директор ДСП ЧАЄС І.І. Грамоткін є благодійником Свято-Іллінської парафії… Так саме завдяки йому, а ще В.В. Карцеву і багатьом іншим добрим людям було продовжено і майже завершено будівництво храму, який став окрасою міста». Священнослужитель висловлює впевненість у чистоті і щирості намірів цих людей щодо будівництва Свято-Іллінського храму.

Настоятель переконаний, що правду буде встановлено, а всіх православних християн він просить помолитися, аби Іллінська громада в Славутичі пройшла випробування з християнським терпінням і смиренням.

Читайте і дивіться також:

«Від нас пішла людина-епоха» ― велике інтерв’ю-спомин про отця Миколая Забугу

Рабочий день священников: пять случайных фото из фейсбука

Диво в Славутичі: грабіжники повернули прикраси, викрадені від чудотворної ікони Богородиці «Всецариця»

СЛАВУТИЧ — місто атомників. Хто нині тут живе, та що тут робить священик?

протоиерей Иоанн Шепида

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3072

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар