Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Наші в Мюнстері: на міжнародному релігієзнавчому семінарі Україну представить молодь з ВПУ

Версия для печатиВерсия для печати
27 квітня 2018 | Діти, молодь

Німецьке містечко Мюнстер, відоме Вестфальскою мирною угодою XVII ст., нині не менш відоме новітніми традиціями. Саме тут Мюнстерський університет організовує теологічні зустрічі, на яких українські та німецькі студенти обговорюють найбільш важливі аспекти християнства, а в діалозі виходять на глибокі дискусії з ключових питань богослов’я, релігійної ідентичності, проблем секуляризації тощо.

Цьогоріч до Мюнстерського університету прибула група молодих слухачів Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості і викладачів Школи Анни Ярославни. Це студенти, випускники, молоді викладачі декількох провідних київських вишів.

«У містечку Мюнстер, у місцевому університеті, разом зі студентами найбільшого в Німеччині теологічного факультету братимемо участь у семінарі «Церква, держава, суспільство в Німеччині і Україні», — написав у себе на ФБ-сторінці ректор Відкритого православного університету прот. Георгій Коваленко.

Після знайомства з містом і невеликої екскурсії на українських гостей чекає інтелектуальна праця.

Теми до обговорення:

1. Church (religious community) in Ukraine and in Germany: current state, statistics, sociology. (Церква (релігійна громада) в Україні та Німеччині: сучасний стан, статистика, соціологія).

2. Theological education in Germany and in Ukraine: current state, specifics, problems, perspectives. (Богословська освіта в Німеччині та в Україні: сучасний стан, особливості, проблеми, перспективи)

3. Secularisation in Christian Europe and in post-atheistic Ukraine. (Секуляризація в християнській Європі та в пост-атеїстичній Україні).

4. Political and public theology in the reality of modern Germany and Ukraine. Churches and political processes. (Політична та суспільна теологія в реальності сучасної Німеччини та України. Церкви та політичні процеси).

5. Churches in the public space. (Церкви в публічному просторі).

6. Religion in the future. What will change, and what remains unchanged? (Релігія в майбутньому. Що зміниться і що залишається незмінним?).

За матеріалами ФБ-сторінки прот. Георгія Коваленка

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

День солідарності… з трудящими: міжнародне свято слухачі ВПУ проводять на семінарі про Церкву і суспільство

Протоиерей Георгий Коваленко
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2257

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар