Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Наш давній колега, священик Георгій Лобанов, просить допомогти невиліковно хворій дружині. У матінки Надії — хвороба Бехтєрєва

Версия для печатиВерсия для печати

Сьогодні нашої допомоги потребує священик Чернігівської єпархії (с. Киїнка), один з авторів і у минулому  — редактор сайту «Православіє в Україні», протоієрей Георгій Лобанов.

Кто приватизировал «три шестерки»?

Його дружина, матінка Надія, дуже хвора. В неї хвороба Бехтєрєва — це коли організм починає боротися проти власних суглобів — вони зростаються!

Серед жінок це надзвичайно рідкісне захворювання. Крім того, воно невиліковне. Однак є ліки, які вводять хворого у стан стійкої ремісії — тоді можна жити майже звичайним життям (лише проходити підтримуючу терапію). Один з дієвих препаратів — «Simponi» (Golimumab). Він дуже дорогий — 5300 євро за 3 ампули з ін'єкціями.

Курс лікування — 15-17 таких уколів. Але вже після 3-х буде зрозуміло, чи допомагають ліки.

У сім'ї є кошти лише на загальну підтримку організму та на полегшення симптомів. Через прогресуюче ураження хребта у Надії з'явилися хвороби серця, погіршився зір. Жінка також терпить постійний біль у колінних суглобах, тому навіть вночі вона вимушена вставати і робити розминку, аби хоч трохи поспати.

Зараз матінка Надія вдома, але в серпні знову необхідно пройти курс підтримуючої терапії.

За 9 років боротьби з недугою у матінки зрослися лише чотири хребці, — за словами лікарів, це добре і є всі шанси ввести хворобу у стан ремісії.

Сім’ї о. Георгія — батюшці, матінці та їхньому сину — десятирічному Сашку — потрібні наші молитви. Та посильна матеріальна підтримка.

Давайте дамо матінці Надії надію на нашу допомогу.

Тел. прот. Георгія Лобанова: 068 704 13 16

Картка Приватбанку: 4149 4378 3170 8019 — Лобанова Надія Олександрівна

протоієрей Георгій Лобанов
Надія Лобанова
нужна помощь
6615

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар