Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Начальник Національного госпіталю Міністерства оборони нагородив о.Олега Скнаря за турботу про поранених

Версия для печатиВерсия для печати
10 грудня 2015 | Медицина, лікарні

Відзнакою «За служіння Богу і Україні» нагороджено настоятеля київського храму на честь Покрови Пресвятої Богородиці протоієрея Олега Скнаря.

У Міжнародний день волонтерів, 5 грудня, вручив нагороду особисто начальник Національного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони генерал-майор медичної служби Анатолій Петрович Казмірчук.

О Льве Толстом, войне и мире... Интервью с протоиереем Олегом Скнарем

З першого дня військових дій на Сході України київський шпиталь прийняв на лікування понад 11 тисяч поранених солдат і офіцерів. Із них 7 тисяч проходили лікування на стаціонарі.

Нарівні з волонтерськими сотнями актив госпітального храму на честь Покрови Богородиці на чолі з настоятелем отцем Олегом допомагають лікарям доглядати поранених, підтримувати їх духовно, збирають кошти і закуповують медичне обладнання та медикаменти.

Медикаменти, ліки, спецхарчування — на суму понад 250 тис.грн передав Фонд пам’яті Блаженнішого Київському військовому госпіталю

Парафіяни не залишають без уваги не лише травмованих військовослужбовців, а й їхніх рідних. Так, о.Олег та віряни по можливості забезпечували житлом, продуктами, одягом та коштами дружин, матерів, братів і сестер поранених воїнів.

Також Покровська парафія закупила бронежилети для військовослужбовців, які виконують свій обов’язок на лінії розмежування.

Окрім цього госпітальний храм на честь Покрови Пресвятої Богородиці бере активну участь у підтримці дитячих будинків, які знаходяться в зоні військових дій та в прифронтовій зоні на Сході України. Підтримки потребують близько 1 500 дітей. Спільно з місією «Милосердя без кордонів» малюкам східного регіону госпітальна парафія лише за останні місяці відправила понад 6 тонн сухих молочних сумішей, каш та інших продуктів.

За матеріалами сайту Київської Митрополії

протоієрей Олег Скнар
Церква і військові
священник на войне

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3516

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар