Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

У невеликому селищі Голоби священики заснували центр для дітей з особливими потребами — перший на Волині

Версия для печатиВерсия для печати
13 травня 2015 | Діти, молодь

У день великомученика Георгія Побідоносця у селищі Голоби Ковельського району при храмі, названому на честь цього святого, відбулося відкриття дитячого рекреаційного центру «Диво».

На відкриття настоятель храму ієромонах Ніфонт (Омельчук) запросив гостей: старшого благочинного Ковельської округи протоієрея Володимира Ровінського, духовенство Волинської, Рівненської та Луганської єпархій, голову Ковельської райдержадміністрації Віктора Козака, помічника народного депутата України Степана Івахіва Павла Самолюка, Голобського селищного голову Сергія Гарбарука, представників райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, батьків вихованців та місцеву громада.

Отець Ніфонт привітав сельчан з відкриттям центру та розповів історію його створення, а ще назвав імена благодійників, серед яких – настоятель Петропавлівського собору в Монреалі (Канада) протоієрей Анатолій Мельник. У свій час він служив у Голобах, був духовним наставником отця Ніфонта і багатьох юних голобчан, які згодом з його благословення обрали духовну дорогу: стали або монахами, або священиками. Нині ж колишній голобський батюшка разом зі своєю парафією у Монреалі досить активно долучилися до того, аби у Голобах виник дитячий центр «Диво».

З вітальним словом до присутніх звернувся голова райдержадміністрації Віктор Козак, який пообіцяв, що районна влада зробить усе можливе, аби вихованці почувалися затишно та комфортно у цьому закладі. Божого благословення і щирої підтримки від людей побажали голобчанам протоієрей Володимир Ровінський та селищний голова Сергій Гарбарук. Керівник громадської організації «Спілка батьків дітей-інвалідів та дітей з особливими потребами «Диво» Наталія Борисюк подякувала церковній громаді Свято-Георгіївського храму за передачу у користування частини приміщення і за капітальний ремонт, зроблений з їхньою допомогою.

Заняття у рекреаційному центрі розпочалися уже для дванадцяти діток. До роботи з ними залучені працівники Центру позашкільної освіти Ковельського району. З вихованцями «Дива» будуть щотижня займатися керівники музичного гуртка, майстри тісто пластики. Особлива увага приділяється в центрі заняттям з логопедом.

Батьки отримали можливість здійснити корекцію вад розвитку своїх дітей, серед яких є гіперактивні або ті, котрі перенесли психічний стрес і, як наслідок, мають вади мовлення. Для занять з ними є всі необхідні матеріали, застосування яких стимулює діяльність зору, слуху та руху. У сенсорній кімнаті – різнокольорові м’ячі та доріжки, великі куби й менші кубики. Наймолодшому вихованцеві всього чотири рочки, найстаршій – 22.

Покликання центру творити “диво” найперше у серцях людей, які долучаються до цієї доброї, богоугодної справи.

  Прес-служба «Отчого дому»

Волинська єпархія
ієромонах Ніфонт (Омельчук)
діти-інваліди

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3008

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар