Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЗАВІТАЙТЕ! На Стрітення у «Київському Єрусалимі» – концерт та відкриття виставки-аукціону малюнків онкохворих діток

Версия для печатиВерсия для печати
14 лютого 2014 | Діти, молодь | Архів

15 лютого, на Стрітення Господнє і до Дня боротьби з онкозахворюваннями, у келикій актовій залі Культурно-просвітнього центру «Київський Єрусалим» при храмі прп. Феодора Освяченого – відкриття третьої благодійної виставки-аукціону малюнку онкохворих дітей.

У день відкриття пройде благодійний концерт в якому візьмуть участь:

Камерний хор «Кредо»

Андрій Кіше, співак, телеведучий

Франц Пірнач, композитор, автор-виконавець

Віктор Павленко, соло на гітарі

Сенів Ольга, вокал, сопрано

Солоденко Дарія, вокал

Сукенніков Олексій, вокал, тато онкохворої дитини

Олексій Шевченко, бард, автор-виконавець

Валерій Сковронський, актор, декламація.

Дитяча вокальна студія «Елегія» та інші.

Виставка-аукціон, яка вже третій рік відбувається в «Київському Єрусалимі», представляє художні роботи маленьких пацієнтів відділення дитячої онкогематології Київського обласного онкологічного диспансеру, якими уже традиційно опікується «Дар надії» і яких духовно окормляє настоятель і громада Феодорівського храму.

Метою виставки, яка щороку відбувається у лютому, до Дня боротьби з онкозахворюваннями, є привернення уваги спільноти (особливо тих громадян, які мають фінансову спроможність допомогти тим, хто цього потребує) до проблем хворих дітей, а також збір коштів. Як і минулого року, вони будуть спрямовані на закупівлю ліків та обладнання, безпосередньо для лікування пацієнтів відділення дитячої онкогематології Київського обласного онкологічного диспансеру.

Сучасний стан громадянської свідомості і духовності, зростання соціальних та багатьох інших проблем, викликає багато нарікань і побоювань у суспільстві. Держава, на жаль, не надає достатньої допомоги тим суспільним прошаркам, які того найбільше потребують. Тому розвиток і підтримка меценатської традиції, яка завжди була притаманна слов’янству, але була втрачена за роки буздуховності і т. зв. атеїзму, є справою нагальною. Вважаємо, об’єднання зусиль світських і церковних доброчинних рухів та організацій, може розглядатися у цьому контексті як певний успіх.

А отже, ініціатива Благодійної оранізації «Київський Єрусалим» та Міжнародного благодійного фонду «Дар надії», справа украй потрібна, і вона потребує участі кожного з нас. І виставка-аукціон, відкрита нині в «Київському Єрусалимі» – чудова нагода виявити милосердя і надати цільову підтримку мужнім і талановитим дітям, яким дуже потрібні наші увага і розуміння.

Благодійну виставку-аукціон малюнків онкохворих дітей можна відвідати у зручний для вас час протягом місяця – до 17 березня за адресою: Київ, вул. Овруцька, 7, Культурно-просвітній центр при Феодорівському храмі («Київський Єрусалим»).

Не залишаймося байдужими!

«Киевский Иерусалим»
допомога онкохворим

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2176

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар