Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

На сайті «ТСН.Блоги» розпочався новий просвітницький проект протоієрея Георгія Коваленка

Версия для печатиВерсия для печати
16 грудня 2015 | Просвіта, ЗМІ

На популярному інтернет-ресурсі «ТСН» у блозі київського священика протоієрея Георгія Коваленка з листопада 2015 року розпочався цикл публікацій, присвячений 10 Заповідям.

 

Раніше, на початку 2013-го, заповідям та їх втіленню в житті сучасних людей вже було присвячено декілька випусків відеоблогу «Православіє в Україні»  — просвітницького проекту Синодального інформаційно-просвітницького відділу Української Православної Церкви, очолюваного на той час прот.Георгієм Коваленком. Усі випуски доступні для перегляду на каналі «Православіє в Україні» на YouTube.

Зокрема, побачили світ програми:

Навіщо дотримуємось 10 заповідей?

О кумирах и 2-й Божией заповеди

Як реагувати на богохульство? — Третя заповідь

Кого шанувати? — П'ята заповідь

Не заздри! — про 10 заповідь Божу

***

Нині тема заповідей розкривається для більш широкої аудиторії — переважно нецерковних людей, користувачів сайту ТСН, який щодня відвідують понад півмільйона українців. 

«Ми звикли розглядати усе пов’язане з релігією та Біблією як духовне, піднесене, потойбічне. Як те, що необхідне для душі та її спасіння, а тому не має зв’язку з реальним життям», — написав отець Георгій, коментуючи обрану для допису в блозі тему.

За його словами, 10 Божих Заповідей складають основу моралі, і саме вони лежать в основі загальнолюдських цінностей, за якими живе цивілізоване людство. Тож священик має намір «крок за кроком порозмірковувати над кожною з 10 Божих Заповідей в перспективі побудови в Україні вільного суспільства вільних людей, для яких справжніми цінностями є Свобода і Відповідальність, Гідність і Взаємоповага, Чесна Праця і Взаємодопомога».

Уже в цьому циклі надруковані тексти: «Заповіді як Конституція»; «Перша Заповідь. Заповідь Свободи»; «Не створюй собі ідолів».

Наступний текст циклу «Третя Заповідь - цінність Слова» читайте і на порталі «Православіє в Україні».

Протоиерей Георгий Коваленко
Блог прот.Георгия Коваленко на сайте ТСН
10 Заповедей

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3650

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар