Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

На РІВНЕНЩИНІ розкольники продовжують насильницькі дії проти православних вірян

Версия для печатиВерсия для печати
20 листопада 2014 | Події

За повідомленням правлячого архієрея Рівненської єпархії митрополита Рівненського і Острозького Варфоломія, представники розкольницької УПЦ КП 15 листопада поновили спроби захоплення храмів в селах Птича Дубенського району та Бадівка Острозького району.

Ці провокації сталися вже на третій день після того, як за ініціативи Рівненської ОДА представники різних релігійних конфесій підписали меморандум, у пункті № 4 якого йдеться про припинення захоплень православних храмів. Оскільки представники так званого київського патріархату продовжують грубо порушувати укладений Меморандум, митрополит Варфоломій 19 листопада оприлюднив своє звернення, у якому заявив про відкликання підпису під згаданим меморандумом, як документом, який не приніс миру і стабільності для православних віруючих Рівненщини. Всю провину за порушення задекларованих домовленостей владика повністю поклав на прихильників УПЦ КП.

Того ж дня митрополит Сарненській і Поліський Анатолій на офіційному сайті єпархії оприлюднив заяву, у якій йдеться про те, що ознайомившись із наведеними митрополитом Варфоломієм фактами правопорушень на Рівненщині, він розділяє його занепокоєння та волевиявлення і, проявляючи братську солідарність, відкликає свій підпис під Меморандумом.

news.church.ua

Читайте також:

АНАТОЛІЙ (Гладкий), митрополит Сарненський і Поліський
ВАРФОЛОМІЙ (Ващук), митрополит Рівненський і Острозький
Рівненська єпархія
Сарненська єпархія
Меморандум
диалог УПЦ и УПЦ (КП)
захваты храмов

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2458

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар