Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

На конференції в ІТАЛІЇ священнослужителі УПЦ говорили про бої на Сході України та про допомогу Церкви постраждалим

Версия для печатиВерсия для печати
10 вересня 2014 | Події

З 2 по 5 вересня в Італії (монастир Бозе) відбулася Міжнародна науково-богословська конференція з православної духовності «Блаженні миротворці».

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія участь у ній взяв єпископ Макарівський Іларій, голова Комітету з біоетики та етичних питань при Священному Синоді УПЦ.

У потужному науково-богословському форумі взяли участь провідні богослови та науковці, представники усіх Помісних Православних Церков.

Владику Іларія супроводжував прес-секретар Макарівського вікаріатства, співробітник Відділу благодійності та соціального служіння УПЦ архімандрит Філарет (Єгоров).

Священнослужителі взяли участь у дискусіях, розповідали про ситуацію в Україні, зазначали, як важливо зараз усім молитися за мир у нашій державі.

Особливу увагу вони зосередили на тому, яка допомога надається Православною Церквою сім’ям, що постраждали в результаті бойових дій на Сході нашої держави, військовослужбовцям та всім нужденним.

4 вересня в рамках проведення конференції єпископ Іларій відвідав місто Турин, де в кафедральному соборі помолився перед святою Плащаницею Спасителя.

Було вознесено особливу молитву за Українську Православну Церкву, нашу Богом храниму державу та її народ.

Цього ж дня в Бозе єпископ Іларій взяв участь у літії за українцями, які 100 років тому загинули у концентраційному таборі Талергоф (Австрія), та за загиблими на Сході України.

Літію очолив Преосвященніший єпископ Львівський і Галицький Філарет, що також був учасником конференції.

Після літії священнослужителі звершили чин славлення з піднесенням молитви до священномученика Максима Сандовича, якого було страчено у Талергофі без суду й слідства у 1914 р.

За матеріалами сайту Синодального відділу біоетики та етичних питань

ІЛАРІЙ (Шишковський), архієпископ Макарівський, вікарій Київської Митрополії

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1782

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар