Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

На Форум Видавців’2017 їде «Проповідник»: книгу презентуватиме прот. Георгій Коваленко

Версия для печатиВерсия для печати
13 вересня 2017 | Книжки | Архів

На Форумі Видавців’2017, який триватиме у Львові 13-17 вересня, ректор Відкритого Православного Університету прот. Георгій Ковалеко презентуватиме біблійну книгу «Проповідник» (Еклесіаст).

«У п’ятницю... буду у Львові на Форум Видавців'2017… — пише в ФБ о.Георгій. — З 11:00 до 11:45 на у Блакитній залі Палацу Потоцьких будемо разом з Володимиром Романенком та Сергій Йосипенко презентувати одну дуже важливу і повчальну для молоді (і не тільки) біблійну книгу — «Проповідник» (Еклесіаст) —окремим виданням з ілюстраціями та з 200 сторінками коментарів, які презентують юдейську, католицьку, протестантську та православну традиції тлумачення цього тексту, твочо опрацьованими нашим сучасником».

***

У світського читача Книга Проповідника майже завжди пов'язана з відомими афоризмами: «марнота марнот», «у великій мудрості — велика журба», «їж хліб весело, пий вино щасливим серцем».

Це видання — друге у серії «Почни вивчати Біблію з Книги Іова» — має на меті змінити такий неглибокий, проте також і надмірно песимістичний чи епікурейський погляд на цю величну книгу. Читачу пропонується за допомогою сучасних коментарів та оригінальних ілюстрацій  сформувати своє особисте  розуміння тексту книги, пізнати з неї надважливі, іноді приховані, істини про сенс життя, про мудрість і працю, багатство і жінок, про людські радощі.

***

Книгу Проповідника вважають своєю і «законники», і філософи, песимісти та щасливі у своїй вірі люди, епікурейці та аскети.

Тому пропоновані коментарі мають на меті увиразнити її особливе і універсальне звучання. Побудовані вони переважно на зв’язку Книги Проповідника із книгами старозавітного корпусу.

Автори вражають, що спрямування і зміст коментарів значною мірою залежать від часу життя їхніх авторів, національної та конфесійної належності, роду занять тощо.

Відтак у роботі було задіяно, зокрема, юдейські тлумачення (Шломо бен Іцхак, 1040–1105), католицькі (Роланд Мерфі, 1917–2002), протестантські (Метью Генрі, 1662–1714), православні (Олександр Лопухін, Геннадій Фаст) тощо.

Автор коментарів — Володимир Романенко.

Адреса: Львів, вул. М.Коперника, 15, Блакитна зала Палацу Потоцьких

Початок об 11:00.

Модератор — Сергій Йосипенко, учасники — о.Георгій Коваленко, Володимир Романенко.

За матеріалами Форуму Видавців

Протоиерей Георгий Коваленко
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
Форум Видавців

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2361

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар