Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Молодіжний» рейд єпископа Іони до Волинської єпархії — фоторепортаж

Версия для печатиВерсия для печати
16 липня 2015 | Репортаж

Познайомитися зі знаменитими дитячими таборами, які щоліта проводяться Волинською єпархією, — з такою метою 14 липня завітав до Луцька голова Синодального молодіжного відділу УПЦ єпископ Обухівський Іона.

Однією з перших відбулася зустріч владики з митрополитом Волинським і Луцьким Ніфонтом.

Правлячий архієрей розповів гостеві про місіонерські, благодійні, соціальні та молодіжні проекти, які реалізовуються у Волинській єпархії, зокрема про нещодавно проведений благодійний фестиваль «Волинський благовіст», під час якого збирали кошти для дітей, чиї батьки загинули в зоні АТО.

Митрополит Ніфонт також подякував єпископу Іоні за те, що він прийняв запрошення взяти участь у молодіжному православному фестивалі «ФАВОР», який вже став традиційним для Волинської єпархії, та в інших молодіжних заходах. На зустрічі були присутні ректор ВДС протоієрей Рустик Капауз, речник єпархії протоієрей Валентин Марчук та архімандрит Аліпій.

Натомість владика Іона побажав волинському архіпастирю міцного здоров’я і зауважив, що завжди з великим задоволенням спілкується з православною молоддю Волинської єпархії.

Потім голова Синодального молодіжного відділу відвідав Волинську духовну семінарію, де поспілкувався з ректором протоієреєм Рустиком Капаузом та викладачами.

Отець-ректор провів невелику екскурсію Волинською духовною семінарією. Єпископ Іона подякував викладачам семінарії за труди, зазначивши, що й дотепер тепло згадує момент спілкування зі студентами ВДС під час Дня православної молоді у Волинській єпархії.

Також цього дня єпископ Іона відвідав храми Луцька – древній Покровський кафедральний храм, Хрестовоздвиженську церкву, а також новозбудований храм на честь Волинської ікони Божої Матері та Свято-Петропавлівську церкву, громади яких цими днями відзначили престольні празники.

Владика поспілкувався з настоятелями, подякував їм за пастирське служіння, зокрема і за те, що в луцьких храмах одним із пріоритетів парафіяльного життя є залучення молоді.

14 липня на базі Волинської духовної семінарії розпочалась традиційна літня православна дитячо-юнацька конференція «Православ’я і молодь Волині». Участь у ній беруть діти і підлітки 7–14 років з парафій Волинської єпархії.

Для юних учасників конференції її початок, напевно, запам’ятається надовго. Адже вони мали нагоду поспілкуватися з єпископом — владикою Іоною (Черепановим). Діти і підлітки ставили питання, зміст і рівень яких свідчив про те, що юних вірян особливо турбують різні аспекти духовного життя.

Учасники конференції також виступили зі сценкою із казки Василя Симоненка «Країна навпаки».

Єпископ Іона привітав учасників конференції та вожатих і закликав на них Боже благословення. Також вручив кожному подарунки – іконки Божої Матері зі Святої гори Афон, а також примірники молодіжного православного журналу «Отрок».

За матеріалами сайту Волинської єпархії

ІОНА (Черепанов), єпископ Обухівський, вікарій Київської Митрополії
НИФОНТ (Солодуха), митрополит Волинський і Луцький
Волинська єпархія
Синодальний відділ у справах молоді

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4656

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар