Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Молитва за дітей до початку навчального року

Версия для печатиВерсия для печати

Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості вітає всіх — учнів, батьків, своїх студентів та читачів — із Днем знань та початком нового, 2017-2018 навчального року!

Пропонуємо молитву за дітей та їхніх батьків до початку навчального року, яку розмістив у себе в Живому журналі митрополит Олександр (Драбинко).

Молитва за дітей до початку навчального року

Владико Христе, Спасителю наш, надіє життя нашого, що з уст немовлят і грудних дітей хвалу прийняти зволив!

До Тебе приходимо, помочі потребуючи, й на Тебе уповання про збереження роду людського покладаємо! Найперше підносимо прохання сердець своїх за діточок наших, бо в них майбутнє Церкви Твоєї Святої й держави нашої.

Ти Сам апостолам Твоїм заповідав: «Пустіть дітей і не бороніть їм приходити до Мене, бо їхнє є Царство Небесне». Тож і нині чистоту серця їхнього відаючи, збережи і настанови їх на всяке діло благе: подай їм душі чисті, непорочні, тіла здорові та лагідну бесіду; при літніх — мовчати, премудрих — слухати, старшим — коритися, з рівними і меншими — приязнь мати; без лукавства розмовляти, до навчання мати розум відкритий.

Збережи й настанови також і батьків їхніх, подай їм у всьому доброму приклад їм подавати. Навчи всіх нас діяти благочестиво за словом Твоїм, «очима управляти», язик здержувати, ум смиряти, тіло упокорювати, гнів подавляти, помисел чистий мати, спонукаючи себе на добрі діла Тебе ради.

І так у благочесті поживши, досягнемо від віку приготованих обителей життя вічного в Царстві Твоєму, де разом   з ангелами й усіма святими прославлятимемо Тебе — Істинного і Єдиного Бога, разом із Безначальним Твоїм Отцем, і Пресвятим, Благим і Животворчим Твоїм Духом, нині й присно, і на віки вічні.

Амінь.

За матеріалами ЖЖ митрополита Олександра (Драбинка)

молитва за дітей
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1927

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар