Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Молитва у кожного своя» — прот.Георгій Коваленко

Версия для печатиВерсия для печати

Спаси і сохрани! «Отче наш» у Верховній Раді — що може бути лицемірнішого?

На телеканалі ZIK у програмі «Прямим текстом» дискутували на тему, чому Україна повинна бути суто світською державою та чому пора дати відсіч церковним впливам.

прот. Георгій Коваленко

Гість програми – ректор Відкритого Православного Університету Святої Софії-Премудрості прот. Георгій Коваленко щодо парламентської ініціативи читати молитву «Отче наш»:

«Мені здається, що більш доречним було б виголошувати Божі заповіді, які якраз є єдиними для християн, іудеїв, мусульман і які лежать в основі загальнолюдських етичних цінностей. До речі, вони мають безпосереднє відношення до політики: «не вкради», «не бреши», «не бажай чужого», «не вбий».

Більше того, я вже перед ефіром почав думати далі. Можливо, варто було б запрошувати на початок сесії керівника традиційних для України чи не традиційних спільнот і давати їм хвилин п’ять для однієї заповіді. Імовірно, це буде мати якийсь сенс. Бо коли ми говоримо про молитву, а вона у кожного своя, мені згадується дуже цікавий епізод у Достоєвського: коли одна людина бере сокиру і щиро молиться Богу, щоб Він допоміг зарубати і зібрати гроші в іншої.

Тож, хай молитва залишається молитвою. Більше того, коли Господь давав молитву «Отче наш», Він казав, що не молись як фарисей перед людьми, а зайди у таємну кімнату, залишися наодинці і там розмовляй зі своїм Богом».

Які ще важливі питання і цікаві речі обговорювалися у студії разом з ведучим Остапом Дроздовим, — дивіться у програмі:

Протоиерей Георгий Коваленко
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4971

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар