Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Молитва про примирення суспільства і церков в Україні

Версия для печатиВерсия для печати
14 грудня 2015 | Рідкісні молитви

Господи Боже Вседержителю, споглянь на нас, грішних і недостойних чад Твоїх, що згрішили перед Тобою, прогнівили благість Твою, накликали гнів Твій праведний на нас, та впали в глибину гріховну.

Ти бачиш, Боже, неміч нашу й скорботу душевну, знаєш розпусту умів і сердець наших, зубожіння віри, відступлення від заповідей Твоїх, примноження негараздів сімейних, роз’єднання і розбрати церковні. Ти бачиш печалі й скорботи наші, які від хвороб і бід походять.

Але, Премилосердний і Людинолюбний Господи, напоуми, настанови й помилуй нас, недостойних, просвіти розум наш світлом вчення Євангельського, зігрій серця наші теплом благодаті Твоєї й направ до виконання заповідей Твоїх.

Виправи життя наше гріховне, втамуй розбрати й негаразди, втихомир бої та кровопролиття. Збери розкиданих, розділених поєднай, позбавлених прихистку введи в домівки, голодних нагодуй, плачучих утіш, поранених зціли, полонених звільни, озлоблені серця пом’якши й до пізнання Тебе наверни.

Тих, що на полі бою загинули, й усіх невинно вбитих в оселях Твоїх упокой і з праведними вчини. Мир державі нашій Україні, Церкві Твоїй і вірним чадам її подай, щоби єдиним серцем і єдиними устами прославили Тебе, Господа й Спасителя нашого, на віки віків. Амінь.

http://www.preobraz.kiev.ua/

Спасо-Преображенський собор у Києві: тут служать українською

Праздник Покрова-2015 прошел под эгидой Блаженнейших — ФОТОРЕПОРТАЖ

молитва за мир в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2038

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар