Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

«Мій діалог з Блаженнішим Володимиром продовжується», — прот. Георгій Коваленко

Версия для печатиВерсия для печати
06 липня 2017 | Постать

5 липня, в річницю смерті Блаженнішого Митрополита Володимира, протоієрей Георгій Коваленко в прямому ефірі програми «Голос народу», що на «Радіо Марія», говорив про вклад владики в розбудову Церкви і Держави.

ВІДІЙШОВ ДО ГОСПОДА БЛАЖЕННІШИЙ МИТРОПОЛИТ ВОЛОДИМИР

«Здається, що з моменту смерті Блаженнішого пройшла ціла вічність і все, що пов'язане з ним, було в іншому житті, хоча, насправді, пройшло всього три роки…», – написав на своїй ФБ-сторінці о.Георгій.

«Блаженніший Володимир мав такі якості, яких часто бракує в середині релігійних спільнот, — це справжня простота, справжня доброта і повага до свободи і вибору іншої людини. Ми, хто був поруч із ним, відчували повагу до себе і можливість творити, — розповів, зокрема, о.Георгій. — За нього ми створили інформаційну систему Церкви: створили перші інтернет-сторінки в Україні, радіо-, телепроекти. І за всіма процесами владика слідкував особисто».

Про позицію владики щодо співпраці з іншими церквами, про розкол і діалог УПЦ та УПЦ КП, а також про те, на чому акцентував увагу Митрополит Володимир у Церкві, — слухайте у програмі on-line.

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
Протоиерей Георгий Коваленко
спочилі

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2479

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар