Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Митрополит Сергій — «Хіба Почаївська Лавра не належить українському народові?»

Версия для печатиВерсия для печати
25 лютого 2014 | Коментарі

Ситуацію довкола Почаївської Лаври прокоментував "Православію в Україні" правлячий архієрей Тернопільської єпархії митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій.

ЧИТАЙТЕ: ПРОСИМО МОЛИТОВ! Братія Лаври просить молитов усіх православних для запобігання будь-яких конфліктів довкола святині

КОМЕНТАР. «Віруючі їдуть до Почаєва, моляться і сподіваються, що не повторяться події 90-х» — прес-секретар Волинської єпархії

Митрополит Тернопольский и Кременецкий Сергий

«У понеділок, 24 лютого, зі сцени на центральній площі Тернополя знову лунали заклики повернути Почаївську Лавру українському народові. Хіба хтось забирає Лавру в народу? Навіщо ці провокації…

Священик Зінкевич постійно підбурює народ проти святині. Але ж Денисенко звернувся з заявою про об’єднання, ми відразу створили комісію.

І тут такі провокації.

Але підбурювати проти Лаври, проти святині… Ми всі люди грішні, але ж це Лавра, світова святиня – то як можна посягнути на святиню? Це підтверджує, що люди мають наміри не Божі, не мирні.

Починається процес мирного вирішення життя. А їм не треба миру, їм треба конфлікту. Наші люди піднімуться на захист святині – і це буде великий конфлікт. Кому це потрібно?

Тим більше зараз дні підготовки до Великого посту, коли Господь до кожного з нас звертається з закликом до покаяння, до повернення в Дім Отчий.

Молимося про мир в Україні. І всіх закликаємо до миру».

СЕРГІЙ (Генсицький), митрополит Тернопільський і Кременецький
Успенська Почаївська Лавра, ставропігійний чоловічий монастир
Ситуация в Почаеве

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
12659

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар