Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Митрополит Онуфрій читає Великий покаянний канон в Києво-Печерській лаврі (оновлюється)

Версия для печатиВерсия для печати
07 березня 2014 | Події

3 березня за церковним календарем розпочався Великий піст.

Цього дня Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій за Великим повечір’ям в Успенському соборі Києво-Печерської Лаври прочитав першу частину Великого покаянного канону преподобного Андрія Крітського.

Наступні частини Великого покаянного канону митрополит Онуфрій читатиме також в Успенському соборі Лаври, повідомляється на сайті news.church.ua.

***

У вівторок першої седмиці Великої Чотиридесятниці по завершенні читання митрополитом Чернівецьким і Буковинським Онуфрієм другої частини Покаянного канону преподобного Андрія Критського з амвона Успенського собору Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри сказав слово присвячене посту:
 
«Из святоотеческого учения известно, что ум человека, говеющего в установленный Церковью период, порождает более возвышенные и благородные помыслы, – сказал, в частности, Высокопреосвященный митрополит, – Люди, соблюдающие пост, стремящиеся исправить свои греховные привычки, становятся здоровыми, красивыми духовно и телесно». Потім, навівши приклади з духовного життя, митрополит Онуфрій на завершення проповіді, звернувшись до присутніх, сказав: «Премудрый Господь, возлагая на человека пост, посылает ему благо. Постом и молитвой проявляется послушание Богу. Пусть Господь поможет каждому из нас найти свою меру строгости соблюдения поста».

У середу першої седмиці Великого посту у головному храмі Лаври вже за традицією богослужіння очолив митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій. За архієрейським богослужінням співав хор Київських духовних шкіл під управлінням архімандрита Романа (Підлубняка).

У четвет, по прочитанні заключної частини Великого покаянного канону в Успенському соборі обителі Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри, звернувся до молільників з архіпастирським словом.

Читайте слово архіпастиря на сайті Києво-Печерської лаври.

lavra.ua
1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
Успенська Києво–Печерська Лавра
Покаянный канон
Великий пост
Местоблюститель Киевской Митрополичьей кафедры

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6577

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар