Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Митрополит Антоній — екс-президентам України: «Стоячи на колінах, діти просять Христа зберегти мир у нашій країні»

Версия для печатиВерсия для печати
28 січня 2014 | Церква і держава

27 січня у Києві в приміщенні Київського національного університету ім.Тараса Шевченка відбулось чергове засідання загальнонаціонального круглого столу за участі екс-президентів України Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми та Віктора Ющенка. Учасники круглого столу обговорили суспільно-політичну ситуацію в країні.

На запрошення організаторів, у роботі круглого столу взяв участь Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

У своїй промові владика Антоній наголосив, що протистояння в країні все більше і більше загострюється. Усі спроби припинити насильство поки що, на жаль, не дали результату. «Сьогодні ми, як ніколи, відчуваємо власну неміч та потребу у Божій допомозі, без якої усі наші зусилля так і можуть залишитися безрезультатними», - зазначив владика.

Митрполит Антоній розповів присутнім, що Українська Православна Церква ініціювала всеукраїнський дитячий молебень за нашу Батьківщину. «Господь завжди чує щиру молитву дітей. Учора на молебень у Лаврі прийшло кілька сотень дітей. Стоячи на колінах, вони просили Христа Спасителя зберегти мир у нашій країні, послати нам спокій, зупинити насильство. Саме ці діти будуть завтра розбудовувати країну. І ми маємо зберегти Україну для них. Не для себе, а для них, для дітей. Ми маємо передати їм до рук нашу країну цілою, в мирі та злагоді», - сказав митрополит Антоній.

Читайте також: Церква ініціювала Всеукраїнську дитячу молитву про мир в Україні

До політиків владика звернувся із закликом засудити кровопролиття та не допустити нової ескалації конфлікту. Митрополит Антоній наголосив, що влада і опозиція мають продовжувати діалог заради збереження миру в Україні. «Кожна зі сторін має власні прагнення, власні амбіції. Кожен намагається домогтись свого, ніхто не хоче поступитися своїми інтересами. Однак, на жаль, в цій боротьбі ми забуваємо про країну. Якщо сьогодні проллється кров, якщо ми ввергнемо країну у вир громадянської війни, то як ми будемо завтра дивитися в очі нашим дітям?», - наголосив владика.

Митрпоолит Антоній запевнив, що Українська Православна Церква постійно підносить молитви за примирення в країні, за порозуміння та злагоду.

Також читайте: МОЛИТВА ПРО МИР В УКРАЇНІ

Дитяча молитва про мир в Україні: у Кафедральному соборі служили «дитячу» Літургію (ФОТО+ВІДЕО)

АНТОНІЙ (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, Керуючий справами УПЦ
Леонид Кучма
Леонид Кравчук
Виктор Ющенко
Евромайдан и Церковь
Евромайдан
круглые столы по поводу Евромайдана
Всеукраинская детская молитва о мире в Украине
молитва детей за мир в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4367

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар