Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Митрополит Антоній: Влада та опозиція мають негайно сісти за стіл переговорів

Версия для печатиВерсия для печати

У центрі Києва на вулиці Грушевського триває силове протистояння між правоохоронцями та мітингувальниками. На прохання порталу «Православіє в Україні» ситуацію коментує Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. 

Сьогодні ми святкуємо День Соборності і Свободи України з відчуттям суму та скорботи. Країна стоїть на межі безодні. Сьогодні вранці всіх нас шокувала новина про чергові сутички в центрі Києва та про смерть одного з мітингувальників. Церква ще і ще раз закликає припинити насильство. Люди! Схаменіться!

Лідери опозиції мають докласти усіх зусиль, аби мітингувальники припинили силові дії, спрямовані проти правоохоронців. Влада та опозиція мають негайно сісти за стіл переговорів. Українська Православна Церква підтверджує свою готовність виступити посередником у проведенні таких переговорів.

День Соборності є символом єдності українських земель та єдності народу України. Однак сьогодні ми демонструємо світу зовсім не соборність, а протистояння та розбрат. Не може бути сильною держава, в якій немає єдності між громадянами, в якій немає діалогу між владою, опозицією та громадянським суспільством.

Ми підносимо молитви за нашу державу та за наш народ. Нехай Господь дасть нам мудрості не зруйнувати власну країну, не потонути у безодні громадянської війни. 

АНТОНІЙ (Паканич), митрополит Бориспільський і Броварський, Керуючий справами УПЦ
Евромайдан и Церковь
Евромайдан

З 1 січня 2015 року найстаріший церковний інтернет-ресурс «Православіє в Україні» працює без фінансування. Якщо читачі нас не підтримають, редакція буде змушена припинити роботу.

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку» — 4149 4978 2406 2196
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2205

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар

10 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.