Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Міська рада Луцька блокує соціальні проекти Волинської єпархії

Версия для печатиВерсия для печати
04 червня 2015 | Церква і держава

Міська рада Луцька вирішила заборонити безоплатне розміщення соціальної реклами Волинської єпархії на вулицях міста. Про це йшлося під час засідання виконавчого комітету Луцької міської ради 3 червня.

Нагадаємо, 7 червня 2015 року Волинська єпархія планує провести благодійний концерт «Волинський благовіст». Зібрані під час дійства кошти будуть передані на потреби дітей, батьки яких загинули в зоні АТО, захищаючи Україну. Реклама, яку не дозволили безоплатно розміщувати Волинській єпархії, повинна була анонсувати саме вище згаданий фестиваль.

7 червня Волинська єпархія запрошує на ювілейний благодійний фестиваль «Волинський благовіст»

На розгляд учасників засідання винесли Проект рішення «Про звільнення розповсюджувачів зовнішньої реклами від плати за тимчасове користування місцем розміщення засобів зовнішньої реклами на період розміщення інформації на замовлення виконавчого комітету Луцької міської ради», який підготували відповідно до звернення від 18.05.2015 року № 68 керуючого Волинською єпархією Митрополита Ніфонта з проханням розмістити інформацію.

Однак депутати міської ради Луцька вирішили не надавати подібного дозволу, мотивуючи це «антиукраїнською» позицією УПЦ. Зокрема, член виконкому Богдан Климчук заявив: «Позиція московського патріархату цілком зрозуміла, це було яскраво видно у Верховній Раді України. Вважаю, що недоцільно зараз підтримувати їхнє звернення».

За матеріалами сайту Волинської єпархії

Волинська єпархія
фестиваль «Волинський благовіст»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1788

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар