Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

МІСЦЕБЛЮСТИТЕЛЬ новообраному ПРЕЗИДЕНТУ: «Сподіваюсь, що Ваша діяльнісь відкриє нову мирну сторінку в історії України»

Версия для печатиВерсия для печати

27 травня Місцеблюститель Київської митрополичої кафедри митрополит Буковинський та Чернівецький Онуфрій направив вітання новообраному Президенту України Порошенку Петру Олексійовичу: 

«Від щирого серця вітаю Вас з обранням на пост Президента України! Ваша впевнена перемога у президентських виборах є свідченням глибокого авторитету та довіри до Вас громадян країни. Велику роль у перемозі відіграло подане Вами бачення майбутнього країни та шляхів вирішення нагальних проблем, що стоять у цей важкий для нашої Батьківщини час».

Архіпастир нагадав високопосадовцю: «Ви прикликані на відповідальне служіння, від якого залежить майбутнє життя та добробут народу України. Молю Бога дарувати Вам мудрості та наснаги сприяти відновленню братерства і єдності, які є необхідною запорукою миру, благоустрою держави та заможності її громадян».

Та виразив впевненість, що: «Ваш багаторічний життєвий і професійний досвід, допоможе успішно виконувати все різноманіття покладених на Вас обов’язків, плідно трудитися заради всебічного, в тому числі й духовно-морального оздоровлення нашого суспільства та відновлення політичної і соціальної стабільності в країні. Сподіваюсь, що Ваша діяльність на посту Президента відкриє нову мирну сторінку в багатовіковій історії України».

Владика Онуфрій побажав Президенту України міцності душевних і тілесних сил, а також допомоги Божої в майбутньому високому і відповідальному служінні.

1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
Петр Порошенко
Президент України

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1806

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар