Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Мережа відомих київських ресторанів через Військовий відділ передала допомогу Білоцерківському госпіталю

Версия для печатиВерсия для печати
10 березня 2015 | Військо

Буквально за вечір, 6 березня, колектив мережі київських ресторанів «L’Kafa Café» зібрав продукти харчування та засоби особистої гігієни, щоб передати військовослужбовцям, постраждалим у зоні збройного протистояння на Сході України, — повідомила прес-служба Військового відділу.

За сприяння Синодального відділу УПЦ із взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України 7 березня вантаж було доставлено до Білої Церкви, де митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин передав його до місцевого госпіталю, яким постійно опікуються священики єпархії.

Серед того, що привезли пораненим військовослужбовцям, — різноманітні соки, лимонади, фрукти, солодощі, вітаміни, а також основні засоби особистої гігієни.

Для Синодального військового відділу УПЦ співпраця з «L’Kafa Café» — це новий формат, але для цієї мережі ресторанів допомога постраждалим на Сході України на сьогодні є одним із приоритетних напрямків діяльності. Майже щодня, вони забезпечують харчування вимушених переселенців, які мешкають в спеціальних гуртожитках (за Києвом), а також відправляють адресні вантажі мирним мешканцям Донецької та Луганської областей, а також українським військовослужбовцям, які перебувають у зоні бойових дій.

АВГУСТИН (Маркевич), митрополит Білоцерківський і Богуславський
Білоцерківська єпархія
Синодальний відділ по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України
помощь военнослужащим

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2192

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар