Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Перший крок до скасування дискримінаційної норми щодо УПЦ здійснено: мер Києва Віталій Кличко підписав проект рішення

Версия для печатиВерсия для печати
29 січня 2015 | Події

Мер Києва Віталій Кличко вже підписав проект рішення про скасування дискримінаційної норми щодо УПЦ, прийнятої вчора на сесії Київської міської ради. Про це повідомляє сайт КМДА.

Виталий Кличко

Фото УНІАН

Як уже повідомляв наш портал, депутати Київради у середу, 28 січня, ухвалили рішення щодо різної процентної ставки на нерухомість для Церков різних релігійних конфесій.

Київрада вирішила позбавити Українську Православну Церкву пільг на сплату податку на нерухомість. Відповідне рішення депутати підтримали під час засідання. Київрада виключила УПЦ (МП) з переліку релігійних конфесій, яким надаються пільги з оплати цього податку.

«Це рішення не має правової сили та суперечить Конституції, — заявив ввечері 28 січня Київський міський голова Віталій Кличко. — У статті 24 Конституції прописано, що громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками релігійних та інших переконань. До того ж, коли сьогодні у суспільстві і так напруга, ми не повинні створювати підстав для розколу за ознаками національності, мови чи релігії».

Виталий Кличко
УПЦ лишили льгот на землю в Киеве

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3326

1

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Правильно.

Павло|
Правильно.

Додати коментар