Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Медикаментів на 10 тис.грн. зібрали священики ВОЛИНСЬКОЇ єпархії для військового шпиталю

Версия для печатиВерсия для печати
05 вересня 2014 | Медицина, лікарні

Невеликий лікарняний храм у госпіталі облаштовано на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість», а в робочому кабінеті головного лікаря — Олександра Хоменка — незвично багато ікон.

У древніх стінах колишнього католицького монастиря його, так би мовити, тимчасовим поселенцям особливо віриться у Бога, а надія на Його милосердя є особливо великою.

Старенький волинський священик, протоієрей Петро Влодек, який у свій час воював на фронтах Другої світової, а війну закінчив у Берліні, біля стін рейхстагу, колись сказав мудрі слова, що на війні невіруючих просто не було.

Ось і ці хлопці, які стоять у лікарняному храмі на молебні, трохи незграбно тримають у руках свічки. Видно, нечасто доводилося звертатися до Господа у Його домі. Але навіть після закінчення молебню їм не хочеться ці свічки гасити, бо їх рівне полум’я наче вселяє впевненість.

У шпиталь священики Волинської єпархії найперше прийшли помолитися за тих, хто після важких боїв, поневірянь і переживань нині заліковує свої тілесні рани. Але є рани і душевні, і молитва  — найперші ліки до них. Ми раніше могли й не знати, скільки є молитов заради воїнів: молитва того, хто іде на війну, молитва за тих, хто іде на війну, молитва перед битвою, молитва за воїнів…

Молебень у госпітальному храмі відслужили секретар єпархії протоієрей Миколай Бондарук, голова інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук, настоятель храму протоієрей Євген Поліщук.

Дай, Боже, нашим воїнам і міцності, і сили, і мужності, і перемоги — ці слова сьогодні повторюють в Україні тисячі, мільйони людей. Наші воїни — молоді хлопці, які багато чого вже пережили. Але з Божої милості вони живі і, віриться, будуть мати нагороду від Господа та людей за свою вірну службу Батьківщині.

Не так давно у Колківському благочинні Волинської єпархії для потреб української армії спільно з Автомайданом Луцька зібрали понад 20 тон продуктів та 25 тисяч гривень.

У храмах єпархії за воїнів звершують молитви, збирають пожертви на бронежилети та інші необхідні нашим захисникам речі.

Цього разу священики принесли у госпіталь медикаментів на 10 тис. грн. А також придбали пораненим сік, на який тут особливий попит.

Під час розмови з головним лікарем госпіталю Олександром Хоменком обговорено подальшу співпрацю, аби віруючі люди могли робити свої пожертви на ті потреби, які найбільш актуальні для цього закладу. Зараз є велика потреба у касетах для рентген-апарата (одна коштує 1 500 грн.). Ці речі у потрібних кількостях Волинська єпархія і придбає.

Прес-служба Волинської єпархії

Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук
протоієрей Миколай Бондарук
Церква і військові
помощь военнослужащим
окормление военнослужащих

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1642

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар