Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Галерея Соборна запрошує поглянути на «благодійність крізь призму об’єктива» ― 100 фото представлені на одноіменній виставці

Версия для печатиВерсия для печати
09 лютого 2015 | Події

5 лютого у галереї «Соборна» презентували нові виставки.

В єдиному виставковому просторі галереї ― відразу дві експозиції актуальної соціальної тематики, зокрема й ― Всеукраїнський проект «Благодійність крізь призму об’єктива», організований Українським форумом благодійників під патронатом Національної спілки фотохудожників України.

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» ― це кращі 40 фотографій, обраних з понад 550 фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України.

Кращі роботи V Всеукраїнського фотоконкурсу «Благодійність крізь призму об’єктива» були відібрані професійним журі, до складу якого увійшли як відомі на весь світ українські фотографи (Едуард Странадко), так і представники міжнародних благодійних інституцій (Програма «Волонтери ООН», Благодійний фонд «Зміцнення громад»).

На відкритті виставки менеджер програм Українського форуму благодійників Катерина Ржевська зазначила:

 ― Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» є щорічним проектом, який реалізує Український форум благодійників з метою популяризації благодійності, привернення уваги громадськості до діяльності благодійних фондів та волонтерів.

Кожного року ― це нові світлини, які відображають добрі справи, які творять українці протягом року.

Кожного року ― це нові історії про допомогу один одному, про реалізовані проекти благодійних фондів, про самовідданість волонтерів.

Фотовиставка дає привід кожному замислитися: «А що можу я, щоб зробити світ кращим, адже є стільки можливостей для добрих справ».

Галерея «Соборна» регулярно проводить соціальні та благодійні акції, тому нам дуже приємно показувати виставку її відвідувачам. Сподіваємось, виставка додасть віри в людські чесноти та подарує натхнення для добрих справ, ― сказала Катерина.

***

Також цього дня у галереї презентували виставку, присвячену 10-річчю Київської православної громади нечуючих.

На 60 світлинах ― будні і свята особливих людей, які живуть у світі тиші: богослужіння, зустрічі, паломництва, виступи, веселі заняття недільної школи...

Фотографії розповідають про життя цієї великої родини, де не можуть почути, але вміють відчути серцем.

З вітальним словом жестовою мовою до всіх присутніх звернувся духівник Київської громади нечуючих протоієрей Григорій Крижановський.

В рамках урочистого відкриття виставки відбулася благодійна фотосесія для вихованців недільної школи «Чути серцем», яку провела професійний фотограф Надія Овчініна.

Побачити експозицію можна у галереї «Соборна» до 23 лютого.

За матеріалами сайту галереї «Соборна»

протоієрей Григорій Крижановський
галерея «Соборная» УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
6891

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар