Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Малювали омофор, побували в Царгороді та вчилися робити ікони — у Софії Київській відзначили Покрову Богородиці

Версия для печатиВерсия для печати
14 жовтня 2016 | Події

«Будь здорова, козацька Покрово!» — чулося цілий день 14 жовтня у Брамі Заборовського.

Так віталися усі, хто прийшов до Софії Київської відзначити свято Покрови Божої Матері.

Розпочалося все інтерактивною розповіддю про свято, яку підготували викладачі Школи Анни Ярославни Олександра Кравченко та В’ячеслав ПРИмудрий Горшков.

Під час козацької вікторини (участь брали також і дорослі) всі змогил перевірити себе на знання історії українського козацтва, а естафета-гра «Найспритніший» показала, хто найкраще і найшвидше вміє розв’язувати мовні головоломки.

Потім для учасників свята Тетяна Фурманова #НаВсіРукиМайстриня провела майстер-клас «Омофор Богородиці». Діти власноруч виготовляли покров, подібний до того, яким Богородиця накрила вірян у влахернському храмі.

Підтримав святковий настрій виступ театральної студії «Радощі» виставою «В пошуках Покрову». Завдяки акторській грі глядачі перенеслися із Брами Заборовського спочатку на урок історії у звичайну школу, а потім — у Константинополь, оточений військами сарацин... Але наприкінці усі — і актори, і публіка — благополучно повернулися у Софію Київську. Звичайно, завдяки чуду.

Завершилося святкування майстер-класом від Софії Київської «Техніка левкасу», який провела для дітей художниця Олександра Діденко. Спочатку це було трохи схоже на кулінарію, але у процесі з’ясувалося, що саме так має виготовлятися ікона.

Школа Анни Ярославни

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2643

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар