Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Макару вже двічі довелося відкладати лікування за браком коштів. Давайте дамо дитині шанс на одужання!

Версия для печатиВерсия для печати
19 квітня 2017 | Потрібна допомога

Від самого народження Макара батьки хлопчика борються за повноцінне життя сина. Діагноз — ДЦП, спастична диплегія, рухові порушення ІІІ рівня за класифікацією GMFCS.


Трирічний Макарчик зможе ходити! Йому потрібна термінова реабілітація і наша допомога

30 травня Макару з діагнозом ДЦП потрібно розпочати курс реабілітації. Зібрано лише третину суми. Допоможіть!

Ось і зараз родина звертається до нас по допомогу.

Востаннє на реабілітації Макар був у медичному центрі «Інново» (м.Львів) у вересні 2016 р. Наступний курс мав відбутися у грудні 2016 р. Але родина не зібрала необхідних коштів. «Нас підвів благодійний фонд, в якому ми простояли на черзі шість місяців, щоб Макара розмістили на УББ, — пише мама Іра. — Довелося відмовитися. Перезаписалися на березень 2017 р. Знову всю суму не зібрали, і знову довелося відмовитися…»

Для Макара така ситуація є критичною. Бо для дитини з ДЦП кожна реабілітація є необхідною і важливою, щоб досягти нових успіхів у розвитку та закріпити досягнення.

Батьки просять допомоги для Макарчика зараз! На 2017 рік він записаний на три курси реабілітації в «Інново». Родина зупинила свій вибір саме на цьому центрі, тому що кожен з курсів, які хлопчик пройшов у центрі, давали значне покращення стану його здоров’я. Саме після занять і процедур у цьому центрі він почав робити свої самостійні кроки. В МЦ «Інново» Макар вже пройшов 6 курсів, а загальна кількість реабілітацій сягає п’ятнадцяти.

За порадами лікарів регулярні курси реабілітації потрібно проходити кожні два-три місяці. Макар є перспективною дитиною і здатен багато чого досягти в розвитку та бути самостійним. Реабілітації потрібні для покращення стану м'язів, які дуже напружуються під час інтенсивного росту дитини і виникає підвищений тонус, який не дає вільно рухатись. Це сприяє утворенню контрактур, які викручують руки та ноги у неправильне положення.

«Кожен рух — це велика робота! Ми з народження Макара самостійно займаємося з ним у міжреабілітаційний період — масажі, ЛФК, плавання, періодичні курси голкотерапії та мануальної терапії», — розповідає мама Ірина.

Зараз Макар двічі на тиждень відвідує заняття з корекційним педагогом та «Монтессорі-педагогом», а також тричі на тиждень займається з логопедом.

Більшість доходів родини йде на розвиток Макара, і батьки самостійно не в змозі зібрати кошти на реабілітацію: на рік потрібно пройти чотири курси реабілітації — кожен майже по 20 тис. грн., тобто на рік потрібно мінімум 80 тис. грн.

«Лікування та заняття з Макарчиком дають гарні результати як фізично, так і інтелектуально. Тому ми і звертаємося до людей по допомогу та підтримку!» — просять батьки.

Реквізити для перерахунку коштів:

Карта Приват Банку № 5211 5374 5271 1695 — Мокієнко Ірина Михайлівна (мама Стецюка Макара)

ЯНДЕКС 410011934110982

Webmoney:

В UAH - U419070530817

В USD - Z264819514130

В EUR - E331566753945

Детальну інформацію про Макара Ви можете отримати у групах допомоги:

ВКонтакті: http://vk.com/club61676218

Фейсбук: https://www.facebook.com/groups/Makar.Life/

Номер телефону мами: 066 205 48 47З, Ірина Мокієнко

Мокієнко Ірина
нужна помощь
1971

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар