Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Як найкраще відзначити Міжнародний день інвалідів, знають на Волині: там підготували і провели цілу низку заходів (ФОТО+ВІДЕО)

Версия для печатиВерсия для печати
22 листопада 2013 | Діти, молодь

Цими днями у Волинській єпархії розпочалась низка благодійних акцій, приурочених до Міжнародного дня інвалідів. І розпочались вони із дійства «Даруйте радість дітям», яке з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, для дітлахів із обмеженими фізичними можливостями організувала Волинська єпархія спільно із Волинським обласним академічним театром ляльок.

На захід були запрошені підопічні ВОГО батьків дітей з синдромом Дауна, ВОГО «Янголята», Волинської обласної дитячої громадської організації «Центр розвитку дитини», Волинського обласного молодіжного центру «Джерело життя», Луцького навчально-реабілітаційного центру та Волинського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Артисти Волинського обласного академічного театру ляльок підготували для запрошених лялькову виставу «Цілюща яблунька». Головною героїнею спектаклю була дівчинка-каліка, яка за своє добре серце отримала можливість виростити чарівну яблуню, плоди якої зцілювали людей-інвалідів. «Золоті яблука» врятували навіть державу, в якій проживала дівчинка, повернувши здоров’я її правителю.

Від імені митрополита Волинського і Луцького Ніфонта глядачів привітали секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук та особистий секретар владики протоієрей Валентин Марчук. Вони переказали їм вітання та благословення архієрея, а учасники православних молодіжок Волинської єпархії, вбрані у костюми клоунів, подарували кожному із запрошених по шоколадці.

«Чудово, що Церква нині має можливість робити такі добрі справи, даруючи радість цим дітям. Є обділені люди, є неповносправні, яким потрібна допомога і Церква ніколи не стояла осторонь цього. І ми маємо унікальну можливість працювати з такими дітьми. Ми безмежно вдячні і директору обласного лялькового театру Данилу Поштаруку, артистам за цю чудову виставу. Вони подарували радість для дітей, а Церква організувала сам захід, зокрема, наші православні молодіжки підготували майстер-класи для дітей», – наголосив отець Валентин.

Неабияку участь в організації мистецького дійства взяли православні молодіжки Волинської єпархії – православний молодіжний волонтерський рух «Омофор», студентська православна молодіжка Луцька, Колківська православна молодіжна організація «Дорога додому», молодіжка К.Р.О.К Ківерцівського благочиння, Рожищенська молодіжка «НІКА» та Луцький православний юнацький клуб «Лови момент». Цього разу до них долучилась і православна молодіжка «Фома» з міста Ковеля Володимир-Волинської єпархії.

Юнаки та дівчата допомагали артистам обласного лялькового театру підготувати сцену та ляльки до вистави. А після спектаклю вони організували для юних глядачів майстер-класи з плетіння браслетів, виготовлення квіток з надувних балонів та навіть серветок.

«Серед нас живуть люди із обмеженими фізичними можливостями, і ми – здорові люди – повинні їм допомагати. Я із задоволенням присвячую цій справі частину мого вільного часу – приношу користь іншим і собі також», – розповіла учасниця волонтерського руху «Омофор» студентка факультету психології СНУ ім. Лесі Українки Катерина Бірук.

«Я представляю православну молодіжну «Фома» з Ковеля, і мені приємно допомагати моїм друзям. Дуже приємно бачити, як ці діти, які сидять в залі реагують на сюжет вистави. Прекрасно, що вони вміють радіти сьогоднішньому дню, радіти кожному моменту життя. Дуже приємно дарувати цим людям щастя», – підкреслив учень 11 класу ЗОШ №3 міста Ковеля Максим Руденок.

«Я люблю працювати із дітками, ми їх дуже любимо, хочемо працювати із ними, навчити тому, що самі вміємо», – учасниця православної молодіжки К.Р.О.К. студентка Луцького педколеджу Аліна Ващук.

Прес-служба Волинської єпархії

НИФОНТ (Солодуха), митрополит Волинський і Луцький
Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук
діти-інваліди
Міжнародний день інвалідів
православна молодь
Церква і молодь

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4087

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар