Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЛУЦЬК. З виставами і подарунками – до дітей з особливими потребами: єпархія провела благодійні заходи до дня Святого Миколая

Версия для печатиВерсия для печати

До дня пам’яті Святителя Миколая, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, у єпархії, зокрема у Луцьку, здійснюється низка благодійних заходів, спрямованих на допомогу дітлахам із особливими потребами.

18 грудня подарунки таким дітям вручив від імені владики голова інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук. А учасники Місіонерського гуртка, що діє при Волинській духовній семінарії презентували їм вистави, присвячені до дня Святого Миколая.

Завітали вони і до Волинського обласного молодіжного Центру реабілітації інвалідів з дитинства «Джерело життя». Отець Валентин Марчук переказав його підопічним вітання і благословення владики і привітав зі святом на честь Святителя Миколая. «Владика нині за кордоном, але серцем він з нами», – сказав отець Валентин. Він також презентував присутнім солодкі подарунки, після чого батюшка, а також керівник православного молодіжного волонтерського руху «Омофор», учасники якого теж завітали до Центру «Джерело життя» зробили з вихованцями цієї установи спільне фото.

Вихованці ВДС, у свою чергу, представили очам юних глядачів невеличку виставу, присвячену дню Святителя Миколая. Головні герої – ангели – готували ще на небі подарунки для дітлахів, а допомагали їм  у цій справі добрі люди. Варто зауважити, що цю сценку учасники Місіонерського гуртка при ВДС демонструють вже не вперше упродовж цього тижня.

«Для мене особисто, і для всіх нас є великим задоволенням дарувати радість дітям та іскорку любові. Я дуже люблю усміхнені дитячі обличчя, і такі справи робити , як на мене, не втомиться ніхто», – зауважив, у коментарі прес-службі Волинської єпархії студент ІІІ курсу ВДС Павло Мельник.

«Мені вистава дуже сподобалась, семінаристи – дуже хороші хлопці», – помітила вихованка Центру «Джерело життя» Тетяна Симінська.

А учасники православного молодіжного волонтерського руху «Омофор» провели із підопічними Центру «Джерело життя» різноманітні майстер-класи.

Духівник Центру «Джерело життя» клірик храму Всіх святих Землі Волинської священик Андрій Нікітіч наголосив, що духовна опіка Православної Церкви над неповносправними приносить справжні плоди на ниві Христовій. «Я та ще один зі священиків нашого храму (ВСЗВ – авт.) – протоієрей Петро Базюк – спочатку проводили із цими дітьми духовні бесіди, потім почали залучати їх до участі у Богослужіннях. Результати – просто грандіозні: по-перше, це їх єднає, по-друге – вони зміцнюють силу віри», – наголосив батюшка.

Подібні заходи цього дня відбулись у ГО батьків дітей із синдромом Дауна, та ГО «Янголята», яка опікується дітьми-аутистами.

Прес-служба Волинської эпархії

НИФОНТ (Солодуха), митрополит Волинський і Луцький
Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук
священик Андрій Нікітіч
діти-інваліди
святитель Николай Чудотворец

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2366

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар