Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЛУЦЬК. З піснями, сценками, молитвою – завітала молодь до геріатричного будинку (ФОТО)

Версия для печатиВерсия для печати

«Дякуємо вам, за те, що ви є», – таку назву мав духовний вечір, який, з благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта, у Луцькому геріатричному пансіонаті провела молодіжка православного місіонерського клубу Луцька «Іоаннівська сім’я».

Розпочавши захід із молитви «Царю Небесний», юнаки та дівчата виконали кант до Божої Матері «Неопалима купина». Саме дійство було задумане як вияв поваги до старших, любові до батьків, тож не дивно, що з уст його учасників пролунали «Пісня про маму» та «Пісня про бабусю».

Клірик Хрестовоздвиженського храму Луцька, при якому власне і діє місіонерський клуб «Іоаннівська сім’я», диякон Георгій Куницький проспівав зворушливу пісню «Батько, мій лебедю білий», а також духовний кант «Слава Богу, що я сьогодні один», тематика якого була присвячена молитві.

Учасники молодіжки також представили очам підопічних пансіонату сценку-притчу про трьох вбогих жебраків, яким Господь чудесно подарував багатство. А коли Він послав до щасливих «екс-жебраків» ангела під видом вбогої жінки, лише один згадав за милосердя, про яке повинен загалом пам’ятати кожен.

Сценка «Руки» розкрила питання спотворення гріхом людської природи та спасительної місії на Землі Сина Божого – Господа нашого Ісуса Христа.

А після того, як юнаки та дівчата – учасники православної молодіжки проспівали пісню «Віра, Надія, Любов», свої вірші на духовну тематику прочитав підопічний Луцького геріатричного пансіонату Ігор Василюк.

«До вас прийшли сьогодні ваші онуки, бо в Церкві немає чужих – там всі рідні», – сказав звертаючись до присутніх духівник православного місіонерського клубу «Іоаннівська сім’я» та голова Місіонерського відділу Волинської єпархії, клірик Хрестовоздвиженського харму Луцька священик Роман Якубович.

Майже після кожного виступу учасників вечора з уст сивочолих дідусів і бабусь лунало щире «Спаси вас Господи, дітки!»

«Метою нашого заходу було ще раз проявити нашу християнську любов до людей похилого віку, і ще раз показати, що вони нам потрібні. Адже вони – наша історія. А з іншого боку, для нашої православної молоді це – виховний момент і виконання Божої заповіді про пошану до батьків, до старших», – підкреслив священик Роман Якубович.

«Я радий, що ми зробили цей невеликий концерт. Святе Письмо говорить: «шануй батька і матір свою, і добре тобі буде і довгі літа матимеш на землі». Тому ми і повинні шанувати старших», – додав «президент» молодіжки православного місіонерського клубу «Іоаннівська сім’я» 17-річний Назар Приймак.

А підопічний Луцького геріатричного пансіонату Євген Бартощук не міг приховати свого захоплення православною молоддю Луцька: «Нас свого часу виховували по-іншому. Говорили про любов до Батьківщини, батьків, але не говорили про Бога, хоч віру ми в серцях намагались берегти. І чудово, що зараз Православна Церква має усі можливості для повноцінного служіння, для виховання підростаючого покоління».

А завершився вечір многоліттям, яке виголосив диякон Георгій Куницький і проспівали молоді учасники вечора.

Прес-служба Волинської єпархії

Волинська єпархія
диякон Георгій Куницький
священик Роман Якубович
молодіжка православного місіонерського клубу Луцька «Іоаннівська сім’я»
православна молодь
молодіжки
Церква і молодь

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3295

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар