Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЛУЦЬК. Яблуневий сад – 27 дерев, за кількістю книг Нового Завіту, зацвіте весною на семінарському подвір’ї (ФОТО)

Версия для печатиВерсия для печати
12 листопада 2013 | Події

Ректор духовної семінарії протоієрей Рустік Капауз розповів, що семінарія навіть замовляла аналіз ґрунту, аби знати, чи варто садити тут фруктовий сад.

Викладачі, студенти семінарії та владика Ніфонт висадили в понеділок, 11 листопада, 27 деревець. Кількість ця символічна: за кількістю книг Нового Завіту. Так Волинська єпархія відзначає 1025-річчя Хрещення Русі.  

Можна тільки уявити, яка краса відкриватиметься із вікон древньої споруди, коли зацвітуть яблуні... А оскільки у саду яблуні різного терміну стиглості, то радуватимуть вони щедрим, віриться, врожаєм осені ранньої і пізньої, а також зимовим сортом плодів.

        

А ще на честь 1025-річчя Хрещення Русі виростатиме і сосновий ліс, висаджений Волинською єпархією на полі біля села Острів Ківерцівського району.

Читайте також: ЛУЦЬК. Владика Ніфонт, священики та журналісти посадили 1025 сосен у Волинських лісах (ФОТО, ВІДЕО)

І тоді, і тепер участь у посадці лісу та саду взяв митрополит Волинський і Луцький Ніфонт. Він відслужив молебень на початок доброї справи, окропив святою водою присутніх на цій події та територію майбутнього саду. А після лопати і саджанці взяли у руки і владика Ніфонт, голова Волинської обласної ради Володимир Войтович, священики та семінаристи.            

Володимир Войтович подякував владиці за запрошення розділити з єпархією радість посадки саду. Він пригадував, як приємно було йому з батьком садити сад біля рідної хати, і хоча вишні та сливи чомусь довго не плодоносили, проте груша росла довго-довго і щедро дарувала плоди. Голова Волинської обласної ради відзначив, що добрі справи Волинської єпархії завжди підтримує влада, адже вони роблять милосерднішими, богобоязненими. «Владика Ніфонт не втомлюється робити добрі діла, – казав він, – і спонукає до цього і нас».

Прес-служба Волинської єпархії

НИФОНТ (Солодуха), митрополит Волинський і Луцький
Волинська єпархія
протоієрей Рустик Капауз
Волинська духовна семінарія
1025-річчя Хрещення Русі

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3480

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар