Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЛУЦЬК. З нагоди ювілеїв радіо і телебачення волинських журналістів нагородили відзнаками Предстоятеля

Версия для печатиВерсия для печати
27 січня 2014 | Просвіта, ЗМІ

У січні цього року виповнилося 10 років з дня виходу першого випуску тележурналу «Дзвони Волині». Нині цей телепроект – далеко не єдиний у структурі медіа-видань єпархії. 5 років тому до нього додалася телепрограма «Благодатна купель», котра, як і «Дзвони Волині», має високий рейтинг та свою аудиторію, котра зростає.

Також 5 років виповнилось проектам «Духовні орієнтири» та «Православне слово», котрі звучать на радіо «Луцьк». Адже істинне слово про Христа, про те, як жити з Богом і для Бога люди завжди хочуть чути.

Інформаційно-просвітницький відділ єпархії, який очолює протоієрей Валентин Марчук, готує і кілька радіопередач, прямі ефіри, а також  і матеріали у єпархіальну газету «Дзвони Волині». Медіа-проекти Волинської єпархії постійно стають переможцями творчих конкурсів, їх відзначають у числі кращих під час Фестивалів ЗМІ православних, які проводяться у митрополії.

Блаженніший Володимир відзначив велику групу співробітників інформаційно-просвітницького відділу єпархії та благодійників, котрі фінансово підтримують і медіа-проекти єпархії, і спорудження нових храмів та утримання вже діючих. За заслуги перед Українською Православною Церквою митрополит Володимир нагородив протоієрея Валентина Марчука орденом Нестора Літописця. Пам’ятну відзнаку Української Православної Церкви –«1025-річчя Хрещення Київської Русі» отримали Оксана Лукашук, Юрій Кльоц, Марія Дубук, Олена Марчук, Наталія Малімон, Микола Шабала, Анжела Шабала. А також благодійники Василь Токарський, Микола Барабаш, Сергій Кривицький. Вручаючи їх, секретар Предстоятеля УПЦ, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр (Драбинко) передав і подяку від Предстоятеля керуючому Волинською єпархією УПЦ митрополиту Волинському і Луцькому Ніфонту за підтримку ним медіа-проектів, які сприяють просвітницькій діяльності Церкві, допомагають доносити до людей слово Боже.

«Церковні нагороди – це видимі знаки, що Господь бачить: ви робите добре справу для Церкви, для її вірних, – говорив голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ протоієрей Георгій Коваленко. – Щоб її робити, серце ваше має бути наповнене любов’ю бо Бог є любов, і християнським змістом. Головне ж, аби була вам відзнака від Господа, коли ми всі з Ним возз’єднаємося…»

Нагородження медійників і благодійників Волинської єпархії відбувалося у день, коли Православна Церква вшановує пам’ять преподобного Іони Київського. Урочисте богослужіння відбулося в Іонинському монастирі Києва, намісником котрого є єпископ Обухівський Іона. Волиняни його також добре знають, бо владика Іона бував у нашій єпархії, співслужив під час богослужіння і виступав з проповіддю. Також Іонинський монастир відомий у митрополії як потужний місіонерський і проповідницький центр. З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта протоієрей Валентин Марчук співслужив під час урочистого богослужіння з нагоди вшанування пам’яті преподобного Іони Київського, а також привітав єпископа Іону з Днем ангела.

Прес-служба Волинської єпархії

ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії
Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук
Оксана Лукашук
Юрій Кльоц
Марія Дубук
Олена Марчук
Наталія Малімон
Микола Шабала
Анжела Шабала
Василь Токарський
Микола Барабаш
Сергій Кривицький
Протоиерей Георгий Коваленко
Фестиваль ЗМІ православних

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2921

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар