Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЛУЦЬК. У Покровському кафедральному соборі молилися за мир в Україні та визволення від розколів

Версия для печатиВерсия для печати
02 грудня 2013 | Церква і держава

«Щоб визволитись Вітчизні нашій від розколів та розділень», — ці слова, які кожного богослужіння чують вірні нашої Церкви, стали особливо актуальні в останні дні.

З благословення Предстоятеля в усіх храмах Церкви в неділю, 1 грудня, відбулися молебні за мир в Українській державі.

З благословення митрополита Волинського і Луцького Нифонта, Божественну літургію у Свято-Покровському кафедральному соборі  очолив архімандрит Аліпій (Сапіга).

Після прочитання Євангелія зі словом проповіді до вірних, яких у храмі зібралось чимало, звернувся особистий секретар митрополита Волинського і Луцького Нифонта протоієрей Валентини Марчук.

«Як ми, православні українці повинні сприймати теперішні політичні події? Реагувати на них? Молитвою. Молитвою за те, щоб Господь, щоб Матінка Божа допомогли нам у цій важкій ситуації. Не агресія, не емоції, а саме молитва за нашу Україну, за наш народ – ось що нам нині потрібно», - сказав зокрема протоієрей Валентин Марчук.

Після Літургії відбувся і молебень Божій Матері. І семінаристи, і пересічні вірячі, серед яких було чимало молоді, єдиними устами  і єдиним серцем співали, стоячи на колінах, відомі кожному православному волинянину піснеспів до Богородиці: «Царице моя Преблагая». Співали з надією, що  Господь, Пресвята Богородиця  дадуть мудрість  і владі, і опозиції не допустити кровопролиття, знайти мудре рішення усіх проблем.

Евромайдан
молитва за мир в Украине

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2799

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар