Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЛУЦЬК. У дні Різдвяного посту до таїнств Церкви долучились і неповносправні віряни. Допомогли їм волонтери луцької молодіжки

Версия для печатиВерсия для печати

У дні Різдвяного посту православні вірні приходять до храмів, щоб приступити до Святих Таїнств Сповіді і Причастя. Для тих, хто через певні обставини, має фізичні обмеження, важко часом навіть просто вийти на вулицю, тим паче потрапити на Богослужіння. Православна Церква не лишає таких людей осторонь, і священнослужителі, і віряни намагаються зробити все, щоб ті, хто обділений фізично, не був обділений духовно.

У вівторок, 10 грудня, у храмі Святих апостолів Петра і Павла Луцька відбулась Божественна літургія для непосвносправних. Богослужіння звершив настоятель парафії протоієрей Богдан Линник, а пономарив  координатор православного молодіжного волонтерського руху «Омофор» Іван Шемедюк. Саме ця «молодіжка» опікується неповносправними.

«Церква докладає усіх зусиль, щоб можливість поєднатись із Христом мали і неповносправні. Сьогодні вітаю всіх із духовним святом – ви приступили до святого таїнства Причастя, взяли участь у Святій Євхаристії», – сказав отець Богдан.

«Церква для мене – все. Все те, що дає сили до життя, тому хочеться просто сказати «Спаси Господи!», нашим священикам, семінаристам, волонтерам, які допомагають нам долати життєві труднощі. Я люблю ходити до храму, – це зустріч із Богом», – розповіла учасник ГО «Джерело життя» Тетяна Симінська.

volyn.church.ua

Волинська єпархія
Протоієрей Богдан Линник
Іван Шемедюк
Тетяна Симінська
Рождественский пост
неповносправні
інваліди

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2896

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар