Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЛУЦЬК. Півсотні дітей отримали до Дня знань шкільне приладдя та портфелі, придбані на пожертви вірян

Версия для печатиВерсия для печати
01 вересня 2014 | Бідні, біженці

Відчинилися двері шкіл і діти та підлітки знову сіли за парти.

Для батьків, окрім радощів від того, що дитина йде до першого класу та задоволення від того, що їх син чи дочка продовжать навчання у наступному чи випускному класі, 1 вересня приносять і фінансові клопоти – адже на їх плечі лягає тягар «закупівель» шкільного приладдя. А для родин, які опинились у складних життєвих обставинах, це питання – справді глобальна проблема.

«Що зробили ви одному з малих цих – мені ви зробили», — сказав Христос.

Волинська єпархія з благословення митрополита Волинського і Луцького Нифонта вкотре прийшла на допомогу таким родинам Луцька, закупивши усе необхідне для того, аби діти, які виховуються у цих родинах, здобували знання у комфортних умовах, були забезпечені усім для цього необхідним.

29 серпня 52 школяра із луцьких родин, які опинились у складних життєвих умовах, отримали, в рамках благодійної акції «Скоро до школи», організованої Волинською єпархією спільно із Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцькради, шкільне приладдя.

Дарунок дітям та їх батькам вручили секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук, голова Інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Валентин Марчук та директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Ліна Галан.

Священики переказали присутнім благословення і вітання із початком нового навчального року від митрополита Волинського і Луцького Нифонта та побажали, аби Господь допоміг учням у здобутті так необхідних для майбутнього дорослого життя знань.

Прес-служба Волинської єпархії

Волинська єпархія
протоієрей Валентин Марчук
протоієрей Миколай Бондарук

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2428

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар