Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЛУЦЬК. Піст - особливий час творити добро: єпархія увесь рік збирала гроші для онкохворих дітей

Версия для печатиВерсия для печати
05 грудня 2013 | Діти, молодь

Волинська єпархія протягом року збирала кошти для потреб онкохворих дітей.

«Зараз, в час Різдвяного посту Церква творить добрі справи. Зокрема, цього року митрополит Волинський і Луцький Ніфонт передав благодійному фонду «СТОПРАК» понад 100 тисяч гривень», – зауважив особистий секретар митрополита Волинського і Луцького Ніфонта протоієрей Валентин Марчук.

Хворим дітям допомагають не тільки матеріально, волонтери православного руху «Вирок жити» 4 грудня, у свято Введення у Храм Пресвятої Богородиці, відвідали юних пацієнтів онковідділення Волинського територіального дитячого медичного об’єднання з солодкими подарунками.

«Ми – православні молоді люди із задоволенням присвячуємо частину нашого вільного часу допомозі онкохворим дітям. Приємно дарувати їм радість, приємно бачити їх радісні усмішки. І ми вже не перший рік виконуємо це служіння», – ділиться керівник руху Мирослава Євчук.

«Церква звертає увагу на усі верстви населення, а особливо на дітей, які страждають тяжкою недугою. Я протягом тривалого часу перебував у лікарні і бачив нужду. Милосердя – це та вічна любов, що проявляється для людей нужденних. Вони навіть маленьку допомогу приймають зі сльозами на очах», – говорить митрополит Волинський і Луцький Ніфонт.

Прес-служба Волинської єпархії

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2441

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар