Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЛУЦЬК. Митрополиту Ніфонту виповнилося 65!

Версия для печатиВерсия для печати
07 жовтня 2013 | Події

У неділю, 6 жовтня, у Покровському кафедральному храмі Луцька митрополит Волинський і Луцький Ніфонт та єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир очолили Вечірню із акафістом Ісусу Сладчайшему на розспів. Владикам співслужили священнослужителі Волинської єпархії, за Богослужінням також молилась ігуменя Зимненського Святогірського Успенського монастиря Стефана.

Після Богослужіння єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир та ігуменя Стефана привітали владику Ніфонта з Днем народження.

«Дорогий владико, Ви своїми архіпастирськими трудами продовжуєте справи сонму святителів землі Волинської, які були перед вами. Нехай Господь і надалі укріпляє вас», - зауважив, зокрема, владика Володимир. Він також подарував владиці Ніфонту копію чудотворної Турковицької ікони Божої Матері – святині Холмщини і Підляшшя.

«Вас, дорогий владико, я пам’ятаю ще з юності. Пам’ятаю ваші проповіді. Ще будучи ієромонахом ви так проповідували, що ваші духовні чада є тепер скрізь в Україні та за її межами, а я, і не одна я, прийняли чернечий постриг», – додала ігуменя Стефана.

«Щиро дякую вам, владико Володимир, матінко Стефана за ваші теплі слова вітань. Але знайте, що я ніхто без цих моїх любих волинян, цих священнослужителів, віруючих людей. В буремні 1990-ті ми проходили крізь випробовування, і це був екзамен нашої віри. Тоді нашою волинською землею пройшла чудотворна Почаївська ікона Божої Матері, а в 1995 році Зимненський образ Богородиці повернувся до святої обителі, де він перебував. І от так тепер разом спасаємось, і я радий сьогодні відслужити цей акафіст. Храни вас Христос!», - сказав Владика Ніфонт.

Він також подарував владиці Володимиру і матінці Стефані факсиміле Луцького Євангелія та Луцького Псалтиря XIV століття, видані Волинською єпархією.

А протодиякон Ростислав Петров виголосив владиці Ніфонту многоліття.

Прес-служба Волинської єпархії

ВОЛОДИМИР (Мельник), архієпископ Володимир-Волинський і Ковельський
НИФОНТ (Солодуха), митрополит Волинський і Луцький
Волинська єпархія
Успенський Святогірський Зимненський ставропігійний жіночий монастир

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3598

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар