Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

ЛУЦЬК. До обласного будинку дитини волинські священики завітали із взуттям та солодощами (ФОТО)

Версия для печатиВерсия для печати
17 березня 2014 | Діти, молодь

З благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук та голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук відвідали Волинський обласний спеціалізований будинок дитини та передали для його маленьких підопічних взуття та солодощі. А наймолодший із підопічних, якому всього 4 місяці від народження, отримав і гігієнічні засоби.

Секретар Волинської єпархії протоієрей Миколай Бондарук переказав директору Волинського обласного спеціалізованого будинку дитини Володимиру Алейнікову та колективу цього закладу благословення митрополита Волинського і Луцького Ніфонта на подальшу працю, зокрема і в царині сприяння тому, аби маленькі підопічні будинку дитини знайшли своїх тата і маму.

«Луцький міський голова Микола Романюк постійно зауважує, що якщо свого часу тут було понад 100 дітей, то нині тут виховуються 25 малюків, і це свідчить про те, що ви працюєте над тим, над чим працює і Волинська єпархія. Адже найдорожче, що ці діти можуть отримати – це тата і маму. І від вас ці діти йдуть прямо до рук прийомних батьків, і це чудово», – сказав голова інформаційно-просвітницького відділу Волинської єпархії протоієрей Валентин Марчук.

У свою чергу директор закладу Володимир Алейніков подякував Волинській єпархії і особисто владиці Ніфонту за співпрацю і висловив впевненість, що вона і надалі буде такою ж плідною.

Прес-служба Влинської єпархії

Волинська єпархія
протоієрей Миколай Бондарук
протоієрей Валентин Марчук
діти-сироти

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4828

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар