Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Лише на п’ять днів до Георгіївського храму Львова доставлено чудотворний образ «Спас Кровоточивий»

Версия для печатиВерсия для печати
20 березня 2015 | Події

20 березня до Свято-Георгіївського кафедрального храму Львова було доставлено відомий чудотворний образ Христа «Спас Кровоточивий».
Святиню під урочистий дзвін зустрічали духовенство храму на чолі із благочинним міста Львова протоієреєм Євгенієм Щирбою та віряни, які прийшли першими вклонитися образу Христа.

Відразу ж після встановлення ікони в храмі було звершено соборний молебень перед святим образом. Під час Богослужіння священики підносили молитви про мир в Україні та Милосердя Боже до багатостраждального українського народу.

«В наш трагічний та важкий час випробувань залишається лише одна надія – на милосердя Господнє! Тому дуже цінно, що чудотворні ікони стали все частіше відвідувати Львів, оскільки переконаний, що молитва перед такими знаними святинями здатна і заспокоїти серце, і дарувати мир душевний, і благодатні сили для долання диявольських спокус, що спіткали український народ останнім часом. А найголовніше через численні молитви мирян віримо, що випросимо у Господа мир нашій Батьківщині!» – зауважив ієромонах Маркіан Каюмов, прес-секретар Львівської єпархії.

З 1998 року на іконі Христа чудесним образом проступає кров та миро, є численні свідчення про оздоровлення під час молитви та прикладання до цієї святині. Святий образ було принесено у багато міст України, Білорусі, Росії, Молдови, останній раз він був у Львові у 2003 році.

У Львові святий образ перебуватиме до 25 березня до 12:00 години. Доступ до ікони відкрито щоденно з 8:00 до 20:00.

Закликаємо вірних до особливої молитви про мир в Україні перед чудотворним образом Спасителя. Віримо, що Милостивий Господь за численними молитвами вірян змилується над Україною та дарує мир і злагоду у єдиній і цілісній Державі.

За матеріалами сайту Львівської єпархії

Львівська єпархія
ієромонах Маркіан (Каюмов)

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1840

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар