Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

"Лісапєтний батальйон" за виграний мільйон будує церкву

Версия для печатиВерсия для печати
27 серпня 2013 | Події

Переможці шоу "Україна має талант-5" витратили свій мільйон на те, щоб спорудити церкву у селі П'ятничани Хмельницької області, звідки родом лідер групи Наталія Фаліон.

Тут вже заклали фундамент і встановили хрест, - розповіла керівник українських "Бурановських бабусь", 55-річна Наталя Фаліон.

Лісапєтний батальйон

"Це буде православний храм Московського патріархату. З Черкаської області приїжджав отець благочинний Микола і очолив освячення закладки каменю. А до початку осені в нашому селі, де до цього була тільки маленька капличка, буде стояти нова церква. Вже є три ікони, які нам подарували політичні діячі", -- пояснила пані Фаліон.

Церква буде невеликою однокупольною. Всередині її розпишуть вручну олійними і акварельними фарбами. Фаліон запевняє, що ніхто з 12-ти учасників колективу не взяв собі від виграшу ні копійки - його витрачають на богоугодні справи.

"Серед учасників "Лісапетного батальйону" є люди різних віросповідань, - продовжує керівник "Лісапетів", - греко-католицької віри, католицької, і, звичайно, православної. Ми вирішили, що кожен візьме додатково по 10 тис. грн із загальної суми, виграної на "талантах", на благоустрій своєї церкви".

Ідея побудувати церкву прийшла до Наталі шість років тому, коли група брала участь у концерті у Черкаській області: "Один політичний діяч, який теж там був, показав нам побудовану ним церкву. У мене аж дух перехопило - така краса! Тоді я сказала дівчаткам з колективу, що тепер у нас є мета. Ми працювали на корпоративах, відкладали... А коли виграли мільйон, зрозуміли, що, зможемо здійснити спільну мрію".

Як зауважує СТБ, про творчість переможці шоу "Україна має талант-5" теж не забувають. Восени «Лісапети» вирушать в новий концертний тур.

За матеріалами сайту Експрес онлайн

Хмельницька єпархія
Наталія Фаліон
Лісапєтний батальон
Україна має талант
телешоу

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3265

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар