Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Легких пологів — побажали священики і молодь майбутнім мамам у Кіровограді

Версия для печатиВерсия для печати
28 вересня 2015 | Діти, молодь

«Ми – за життя!» — із такою назвою на свято Хрестовоздвиження юнацький клуб «Позитив», що діє при Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кіровограда на чолі з протоієреєм Андрієм Бобриком, керівником єпархіального відділу благодійності та соціального служіння, провели благодійний проект.

«Суть його полягала у підтримці вагітних жінок і молодих мам та вдячності їм за правильний вибір – дати дитині життя» — написав на своїй сторінці у фейсбук отець Андрій.

Молодь юнацького клубу, зустрічаючи в центрі міста та у Дендропарку вагітних жінок і молодих мам, дякували їм за те, що вони не зробили аборт — дарували квіточку як символ життя, яку виготовили власноруч із цукеркою всередині.

Акція пройшла вдало, весело і цікаво: сподобалась вона і самим дітям, і мами були приємно вражені піклуванням про майбутнє покоління.

***

До речі, напередодні свята, 26 вересня, очільник молодіжного відділу єпархії протоієрей Діонісій Буренко відвідав захід для жінок при надії, що проходив у Кіровоградській обласній філармонії.

Батюшка побажав вагітним мирного неба, легких пологів і здорових дітей, а також кожній майбутній мамі подарував іконку Божої Матері.

Кіровоградська єпархія
Протоієрей Андрій Бобрик
протоієрей Діонісій Буренко
рух проти абортів

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1830

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар