Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

"Геть москаля з Української землі!" — у Ковелі розповсюджують листівки проти священиків УПЦ

Версия для печатиВерсия для печати
03 березня 2014 | Події

У неділю, 2 березня, на огорожах та дверях 13 храмів м. Ковель (Волинська область) парафіяни знайшли розвішані листівки провокативного змісту, спрямовані проти священиків УПЦ. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив священик Володимир-Волинської єпархії, голова єпархіального інформаційно-просвітницького відділу протоієрей Володимир Ровінський.

Зокрема прот. Володимир Ровінський звернувся у фейсбуці до авторів цих листівок:

«На вчорашні запевнення нової української влади перед лицем світу про гарантування на території України безпеки віруючим усіх конфесій у місті Ковелі, що на Волині, парафіяни Української Православної Церкви отримали, на жаль, вже традиційну відповідь місцевих провокаторів.

Вранці 2 березня, перед недільною Літургією, на огорожах та дверях 13 ковельських храмів (Володимир-Волинська єпархія, УПЦ), парафіяни знайшли розвішані під покровом ночі чисельні листівки ось такого змісту:

 

прот              

Оскільки фотографії взяті з приватних сторінок у соціальних інтернет-мережах, то автори провокацій свідомо обманювали, позаяк бачили, що я (як і мої брати-священики):

1) є українцем і не тільки за походженням;

2) дійсно, багато років пропагую мир, але не «руський», а євангельський;

3) своїм 25-річним пастирським служінням на теренах Західної України не давав найменшого приводу до звинувачень у розкольницькій діяльності, тим більше, між сходом і заходом;

4) Україна – моя Батьківщина, українка мене народила і вигодувала, на українській землі я служу Богу і людям, тут, на Україні, хотів би і спочити. Тому слово «Україна», на відміну від провокаторів, пишу з великої букви;

5) молюся перед іконами Спасителя та Богородиці, й тому висловлюю щирі співчуття з приводу тих кошмарних видінь, котрими одержимі провокатори;

6) люблю Україну та її народ і щиро вдячний рідній землі, її працьовитим людям за запашний хліб, чисті повітря і воду. Дивуюся, що мої опоненти бачать за українським народом тільки його гроші!

7) не сміюся над вами, горе-провокатори, а від душі жалію вас і щиро молюся, щоб настав час, коли і ви, тепер вже з чистою совістю, скажете разом зі мною:
Слава Богу Святому!
Слава багатостраждалій матері Україні!
Героям слава!

З пастирською любов’ю, старший благочинний Ковельської округи протоієрей Володимир Ровінський».

протоієрей Володимир Ровінський
Україна єдина
Евромайдан и Церковь
провокації проти священиків УПЦ

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
11211

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар