Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Костянтин Сігов — про книгу Рафаеля Альвіри: «Сім’я практично втілює гідність людини»

Версия для печатиВерсия для печати
01 липня 2016 | Коментарі

Директор видавництва «Дух і Літера» Костянтин Сігов в інтерв’ю порталу «Православіє в Україні» розповів, чому книга іспанського професора Рафаеля Альвіри про сім’ю з’явилася в Україні саме зараз і чим вона актуальна сьогодні для нас.


Директор Відкритого Університету прот.Георгій Коваленко, видавець Костянтин Сігов, професор Рафаель Альвіра

«Книга надзвичайно актуальна зараз, тому що саме сім’я в найглибший спосіб здійснює гідність людини. Не тільки проголошує її, а практично втілює і здійснює.

Таємниця християнської родини: Рафаель Альвіра виступив у Відкритому Університеті

Як блискуче підкреслив автор, саме в сім’ї людина сприймається абсолютно, цілком: не тому, що вона гарний фахівець або добре виконує ту чи іншу роботу, функцію. І в такий спосіб для дитини надається шанс відчути свою гідність назавжди.

Для дорослих — це шанс гідність захищати, які б не трапились випробування — політичні, економічні, соціальні… Тому дуже важливо, щоб філософія сім’ї у нас була поглиблена, щоб у нас була не тільки риторика про «ячейку общества», а щоб ми зрозуміли — це шанс для кожної особистості глибше зрозуміти і власні можливості, і мету, до якої може прямувати подружжя, і в який спосіб люди можуть захищати, осмислювати, плекати любов.

Сім'я – «місце, куди повертаються», а також тема і мотив, до яких повертаємося знову і знову. Мова не про один, одного разу фіксований абрис. Він може змінюватися. Досвід сім'ї ближче до улюбленої пісні, яку ми знаємо напам'ять, і вона звучить в нас знову і знову, навіть якщо ми не завжди наспівуємо її, а чуємо внутрішнім слухом.

Всі люди, і ті, хто в дитинстві не мав досвіду щасливої родини, покликані до осмислення можливого життя сім'ї — своєї, друзів, близьких.

Книга написана дуже прозоро, її зможе прочитати кожна людина, зацікавлена темою сім'ї».

Протоиерей Георгий Коваленко
Константин Сигов
Відкритий Православний Університет Святої Софії-Премудрості
«Дух и литера»

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2882

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар