Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

Коментар секретаря Предстоятеля УПЦ щодо повідомлення Генпрокуратури

Версия для печатиВерсия для печати

Після повідомлення прес-служби Генеральної прокуратури України щодо розслідування справи за фактом незаконного тиску на Блаженнішого Митрополита Володимира з боку колишнього Президента України, Генерального прокурора, Міністра внутрішніх справ та інших високопосадовців з метою усунення його від управління Українською Православною Церквою, з офіційним коментарем виступив секретар Предстоятеля УПЦ митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський ОЛЕКСАНДР (ДРАБИНКО).

Митрополит Александр (Драбинко)

У тексті заяви йдеться:

«Як безпосередній учасник подій, про які йдеться у заяві прес-служби Генеральної прокуратури України, повідомляю, що викладене у заяві відповідає дійсності. Тиск з боку колишньої влади на Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира з метою усунення його від займаної посади дійсно чинився.

Звернутися із відповідним запитом щодо таких дій до Генеральної прокуратури України одному із Народних депутатів 31.03.2014 р. благословив безпосередньо сам Митрополит Володимир.

Генеральною Прокуратурою України ведеться розслідування за фактами злочинного тиску, проводяться допити свідків, серед яких був допитаний я, та деякі співробітники Київської Митрополії.

На сьогоднішній день слідством збираються докази грубого порушення законів і факти, що підтверджують реальну небезпеку здоров’ю та життю Митрополита Володимира у зв’язку з моєю вимушеною ізоляцією.

На сьогоднішній день будь-які інші подробиці я не можу розголошувати, оскільки це може зашкодити проведенню досудового розслідування.

Упевнений, що зібрані у справі докази слугуватимуть не тільки в юридичній відповідальності винуватців, але й морально-етичній відповідальності після того, як зібрані матеріали будуть розглянуті на засіданні Священного Синоду чи Архієрейського Собору УПЦ».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коментар речника УПЦ щодо відкритого Генпрокуратурою провадження

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
ОЛЕКСАНДР (Драбинко), митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський, вікарій Київської Митрополії

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
4737

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар