Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КОМЕНТАР. Блаженніший залишається нашим Предстоятелем

Версия для печатиВерсия для печати
24 лютого 2014 | Постать

Від сьогодні, з 24 лютого, в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви після імені Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира будуть підноситися молитви також про Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри — Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Чернівецького і Буковинського.

Таке рішення прийняв Священний Синод УПЦ на засіданні в Києво-Печерській Лаврі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РІШЕННЯ СИНОДУ: направити звернення до державної влади, до вірян УПЦ та сформувати комісію для діалогу з УПЦ КП та УАПЦ

Тим часом Блаженніший Митрополит Володимир залишається нашим Предстоятелем, — зазначив у коментарі «Православію в Україні» речник УПЦ протоієрей Георгій Коваленко.

Блаженнейший митрополит Владимир

«Ми пам’ятаємо звернення Блаженнішого у грудні, особисто підписане ним. І для вірних Української Православної Церкви це фактично було останнє звернення нашого Предстоятеля. Потім він проходив інтенсивну терапію у зв’язку з хворобою. Після того і до цього дня — на жаль — Блаженніший вже не говорить.

Зібрався Священний Синод, наші архієреї відвідали нашого Предстоятеля і прийняли відповідні рішення. Це рішення означає, що є Предстоятель: ця посада і титул Блаженнішого Митрополитові Володимиру належать пожиттєво. Ми продовжуємо так поминати його в усіх храмах і монастирях Української Православної Церкви.

Але для того щоб виконувалися функції Предстоятеля, які передбачені Статутом про управління Української Православної Церкви, Священний Синод обрав Місцеблюстителя Київської митрополичої кафедри.

Ним став Високопреосвященніший митрополит Чернівецький і Буковинський Онуфрій, якого тепер після Блаженнішого ми будемо поминати за богослужінням».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Митрополит Онуфрий о Предстоятеле: «Блаженнейший Владыка является ангелом Церкви»

Наш Предстоятель и отец... Праздничный фоторепортаж ко Дню рождения. 2013

«Я держал солнце в руках» — Блаженнейший Митрополит Владимир о своей первой встрече с Богом, с молитвой, красотой, болью, надеждой…

НАШ ПРЕДСТОЯТЕЛЬ - праздничный фоторепортаж. 2010

† Блаженніший ВОЛОДИМИР, Митрополит Київський і всієї України
1.Блаженніший ОНУФРІЙ, Митрополит Київський і всієї України, Предстоятель Української Православної Церкви
Местоблюститель Киевской Митрополичьей кафедры

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
5125

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар