Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Як організувати місіонерську діяльність на своїй парафії ― вчилась молодь на спеціальному тренінгу прот. Владислава Діханова

Версия для печатиВерсия для печати
02 грудня 2014 | Події

Для активної православної молоді в Києві відбувся семінар-практикум з «Основ організації соціальної та місіонерської діяльності на парафії».

Захід проходив 29 листопада у конференц-залі Українського центру ендокринної хірургії та трансплантології.

Семінар організував Синодальний відділ Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань, а провели викладачі громадського об’єднання «Ф.О.М.А.».

У ході семінару кожен учасник брав участь у вправах, які допомогли глибше розглянути такі  питання як самовизначення, самоорганізованість та вплив духовних якостей керівників на діяльність власних колективів в цілому.

Після кожної вправи всі присутні висловлювали свої думки стосовно піднятих питань. Результатом семінару стало те, що слухачі навчились проводити комплексний аналіз власних можливостей при підготовці проектів соціальної та місіонерської направленості.

Наприкінці ведучий семінару протоієрей Владислав Діханов побажав слухачам, щоб знання, здобуті ними на семінарі, обов’язково перетворилися в уміння послужити Богу та на користь ближньому. Адже знання теж даний Богом талант, який  не можна змарнувати.

Синодальний відділ УПЦ із соціально-гуманітарних питань
Протоиерей Владислав Диханов

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
1803

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар