Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Як фестиваль «Сонце ЗА нас!» здружив здорових і хворих дітей, а дорослих «змусив» гордитися ними… (+фото)

Версия для печатиВерсия для печати

«Собою будь», «радій кожному новому дню», «милуйся своєю яскравою країною» – такі слова з пісень можна було почути 5-6 грудня на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості «Сонце ЗА нас!».

Цей фестиваль, спрямований на розвиток та підтримку дитячої творчості, уже втретє проходить у Києві.

Діти з різних міст України з’їхалися до столиці, аби подарувати свій талант іншим та позмагатися в різних жанрах: вокал, хореографія, циркове мистецтво.

З благословення митрополита Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра, в рамках фестивалю вперше відбувся благодійний дитячий проект «Сонце надії в наших долонях!», мета якого – соціальна реабілітація дітей з обмеженими можливостями, а також виявлення, підтримка та розвиток їх творчих можливостей.

На сцені були не лише діти, яким від Бога даний дар здоров’я. Керівники фестивалю – Дар’я Кириченко та Вікторія Савенко – зуміли привернути увагу до дітей, яких у більшості випадків всі намагаються не помічати.

Діти з різних інтернатів з обмеженими можливостями змогли показати власні обдарування в різних галузях рукоділля: м’яка іграшка, вишивка, лялька, картини з бісеру, вишивка бісером та стрічкою, орігамі.

Як і всі, вони вийшли на сцену та отримали увагу гостей фестивалю, а також - аплодисменти залу та нагороди.

Крім подарунків лауреатам були вручені й інші нагороди: приз глядацьких симпатій, приз наймолодшому учаснику «Надія!», «Призи від митця» від відомого українського художника Дмитра Касаткіна.

…Не було на фестивалі закликів типу «Любіть Україну». Просто була створена атмосфера, пронизана самим духом милування та гордощів за рідний край і обдарованих маленьких громадян. Після такого хочеться жити, творити, рухатися вперед.

А величезний торт на завершення гала-концерту поєднав всіх дітей в єдине коло. Свято дружби, дитинства, мистецтва вдалося!

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
3147

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар