Логотип "Православіє в Україні"
Отримування розсилки на e-mail

Вы здесь

КИЇВ. Головування у Всеукраїнській раді церков та релігійних організацій перейшло до УПЦ

Версия для печатиВерсия для печати

26 листопада у приміщенні Будинку Митрополита Національного заповідника «Софія Київська» відбулося чергове засідання Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, повідомила прес-служба Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ.

Окрім представників головних конфесій України, які входять до складу ВРЦіРО, в заході взяв участь Міністр культури України Л.М. Новохатько.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира Українську Православну Церкву на заході представляв вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій, якого супроводжував секретар Відділу зовнішніх церковних зв’язків Української Православної Церкви протоієрей Миколай Данилевич.

Під час засідання члени міжрелігійного органу поділилися своїм баченням актуального стану церковно-державних відносин. Також були розглянуті питання співпраці ВРЦіРО з Парламентом України.

Представникам конфесій і релігійних організацій був представлений новопризначений директор Державного департаменту у справах релігій і національностей Міністерства культури України М.І. Мошкола.

На завершення засідання, відповідно до Статуту ВРЦіРО, було оголошено про перехід головування у згаданому міжконфесійному та міжрелігійному органі на період найближчих 6 місяців до Української Православної Церкви.

***

До Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій, що була створена в 1996 році, входять 18 конфесій і релігійних організацій України, які загалом представляють 95 % релігійної мережі України.

Новохатько Леонід Михайлович
Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій
державно-конфесійні відносини

Ми оголошуємо благодійну передплату. Допомогти можна, перераховуючи щомісяця необтяжливу для вас суму на:

  • Карту «Приватбанку»
  • Webmoney — R504238699969, U862362436965, Z274044801400
2802

0

Коментарі

Всі нові коментарі будуть відображені після проходження обов’язкової процедури модерації

Додати коментар